X


Tron (TRX) Yatırımcılarına Müjde! Yeni İşbirliği Resmen Duyuruldu!

Yeni ortaklık sayesinde TRX sahipleri birçok avantaj yakalayacak.
22:25
25 Ağustos 2021

Yüksek performanslı akıllı sözleşmeler ortamı Tron’un yerel coini TRX artık online alışverişte kullanılabiliyor olacak. Yapılan anlaşmayla birlikte TRX daha kullanışlı hale geldi. Gün içinde 0,083 doları gören TRX kısa sürede 0,087 seviyelerine kadar yükseldi.

Tron Yeni Ortağını Duyurdu

Kripto para birimleri ve dijital para birimleri arasında köprü kuran bir ekosistem olan Shopping.io, Tron Foundation ile bir ortaklık kurduğunu ve ödeme yöntemi paketine TRX coinin eklediğini duyurdu. Perakende ödemelerde kriptonun kullanılabilirliğini artırmaya çalışan Shopping.io uzun vadeli bir anlaşmaya imza attı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bugün itibariyle platforma eklenen TRX büyük bir pazara açılmış oldu. Shopping.io aracılığıyla TRX sahibi olan herkes kolayca Amazon, eBay, Walmart ve Etsy gibi platformlarda alışveriş yapabilecek. Elbette Shopping.io burada köprü görevi görecek.

TRX Alışverişlerde Kullanılacak

TRX ve BTT’nin kurucusu olan Justin Sun bu konuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yeni ortaklıktan dolayı son derece memnun olan genç girişimci şunları söyledi:

Tron (TRX) topluluğunun büyük e-ticaret platformlarında işlerini kolaylaştırdık. Artık Amazon, eBay ve Etsy gibi sistemlerden Shopping.io aracılığıyla Tron (TRX) kullanarak alışveriş yapabileceksiniz. Shopping.io kripto para meraklılarına gerçek dünyanın kapılarını aralıyor”.

Shopping.io‘nun CEO’su ve sahibi Arbel Arif yapılan anlaşmayla birlikte işbirliğinin daha da derinleşebileceğini söyledi. WEB3.0 projeleri konusunda Tron ile ortak hareket etmeyi planlayan Arbel Arif bir indirim programı da açıkladı.

“Tron (TRX) sahiplerine böyle bir kolaylık sunuyor olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Kripto para topluluğunun işini kolaylaştırmak ve büyük oyuncularla işbirliği yapmak istiyoruz. Tron bu hedefimizdeki önemli bir adımdı ve bu hedefe ulaştık”.

Bugün itibariyle Shopping.io aracılığıyla TRX kullanarak alışveriş yapacak kullanıcılar %2 indirim hakkın kazanacak. Mevcut indirimin iki hafta boyunca devam etmesi bekleniyor.

Projeninin Shopping (SPI) isminde bir yerel tokenı da bulunuyor. BSC ağında üretilen token sadece 1 milyon arza sahip ve 75 dolardan alıcı buluyor. Tron haberiyle birlikte 81 doları aşan fiyat biraz geri çekilmiş gibi görünüyor. Günlük hacmi 3,6 milyon dolar olan token 280 dolar ile ATH yapmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar