Tron Teşvik İçin 50 Milyon TRX Dağıttı!

Tron, ağdaki süper temsilcileri 50 milyon TRX ile ödüllendirdi.
08:00
4 Ocak 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yaptığı kampanyalar ve önemli airdrop’lar ile kripto para yatırımcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başaran Tron Foundation, bu sefer herkese açık bir etkinlik düzenlemedi. Tron Foundation CEO’su ve kurucusu Justin Sun tarafından yapılan açıklamada, 50 milyon Tron‘un (TRX) Süper Temsilci‘lere dağıtılacağı belirtildi. Yaklaşık olarak 650.000 dolara tekabül eden bu miktar, Tron ağını güvenli tuttukları ve ağa yaptıkları diğer katkıları için Süper Temsilci’lere dağıtıldı.

İçerik Rehberi

Binance Ödül Alamadı

 Binane ilginç bir şekilde kripto para borsalarının veya staking hizmeti sağlayıcılarının ise bu etkinlikten yararlanamayacağını açıkladı. Binance’in de Süper Temsilci olduğunu göz önüne alırsak, bunun Tron ve Binance arasındaki ortaklığa zarar verebileceğini ifade edebiliriz. Tron, ödül almaya hak kazanan Süper Temsilci’leri de açıkladı ve ödülün en çok blok üreten temsilciden en az blok üreten temsilciye göre pay edildiğini duyurdu. Toplamda 20 adet Tron Süper Temsilcisi ödülü paylaştı.

Tron aslında son aylarda yine birbiri ardına yaptığı girişimlerine devam ediyor. Justin Sun yakın zamanda DLive isimli canlı yayın platformunu satın alarak bunu BitTorrent ile entegre ettiğini açıklamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar