Reklam

Justin Sun, Canlı Yayın Platformunu Satın Aldı!

Justin Sun, DLive'ı satın aldı.
20:00
31 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron Foundation CEO‘su ve kripto para sektörünün en tartışmalı isimlerinden birisi olan Justin Sun, yeni yatırımını açıkladı. Merkeziyetsiz ve blockchain tabanlı canlı yayın platformu olan DLive, resmen Tron ailesine katıldı.

BitTorrent ve Justin Sun tarafından yapılan açıklamalarda, DLive’ın bundan sonra BitTorrent’in benzer işlevdeki platformu BLive ile birleşeceği ve tek bir platform haline gelecekleri belirtildi.  Farklı bir blockchain altyapısını kullanan DLive, yeni satın almadan sonra Tron blockchain ağına geçecek.

Justin Sun: YouTube ve Twitter’ı Geçeceğiz

Justin Sun açıklamasının vamında DLive platformuna çok daha fazla içerik üreticisinin katılacağını vurguladı ve son günlerin tartışmalı konusunu dile getirdi. YouTube ile Twitter üzerinde kripto para sektörüne yönelik birçok içerik silinmişti. Twitter birkaç kripto para hesabını kaldırırken, YouTube ise yüzlerce kripto para odaklı içeriği bu haberden de okunabileceği üzere  önce silmiş, sonra özür dileyerek geri yüklemişti.

DLive platformunun kullanıcıları arasında dünyaca ünlü YouTuber PewDiePie’ın da yer alıyor olması, kesinlikle Justin Sun’n bu satın alımı yapmasının en büyük sebeplerinden birisi olarak gösteriliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar