X


Trezor Kullanıcıları Artık Cüzdan Arayüzünde Alım Satım İşlemlerini Gerçekleştirebilecek

Trezor kullanıcıları artık soğuk cüzdan içerisinde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecek
09:00
25 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en popüler iki kripto para donanım cüzdanından biri olan Trezor, kullanıcılarının cüzdan içerisinde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan beta sürümünü tanıttı. Bu yeni özellikle birlikte Trezor kullanıcıları 11 farklı kripto para arasında herhangi bir borsaya ihtiyaç duymadan risksiz bir şekilde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Trezor’ın kullanıcılarına sunduğu bu özellik henüz beta sürecinde. Yakın zamanda aktif olarak tüm kullanıcılara sunulması planlanan bu özellik aslında oldukça heyecan verici. Cüzdanın beta sürümünde ise herhangi bir köklü değişiklik bulunmuyor sadece geleneksel sürümden farklı olarak arayüze birkaç yeni özellik eklenmiş. Trezor’ın resmi Twitter hesabı üzerinden 19 Eylül’de yapılan açıklama şöyle:

Trezor’ın yeni beta sürümüyle birlikte artık cüzdanınızın arayüzünde kripto para alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Trezor’ın beta sürümüne ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken şey cihazınıza giriş yaparak ekranın sağ üst köşesindeki “exchenge” sekmesine tıklamak ve kullanıcı sözleşmesini kabul etmek. Hepsi bu kadar. Daha sonra Trezor cüzdanınızı kullanarak desteklenen 11 kripto para arasında Changenow, Coinmama, Changelly, Paybis ve Coinswitch borsaları üzerinden alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Trezor kullanıcıları soğuk cüzdanlarının arayüzünde şu kripto paralarla alım satım işlemleri gerçekleştirebilir: Bitcoin Cash, Zcash, XRP, Litecoin, Bitcoin Gold, Monero, DASH, DOGE, Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic.

Dünyanın en çok kullanılan kripto para donanım cüzdanı Ledger Nano S kullanıcılarına henüz böyle gelişmiş bir deneyim sunmuyor. Ancak Trezor kullanıcılarının da bu özelliği şu an için sadece beta sürümünde kullanabildiğini de hatırlatalım. Sizce Trezor bu hamlesiyle Ledger ile arasındaki rekabeti yeni bir boyuta taşıyabilir mi?

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar