X


Çinli Milyarder BTC Fiyatı Tahmininde Bulundu

Çinli milyarder BTC'nin 2021 yılına kadar 50 bin dolara ulaşabileceğini ifade etti.
09:00
25 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Çin’in en etkili Bitcoin milyarderlerinden Zhao Dong Bitcoin’in geleceğinin parlak olduğunu ifade etti.

Çin’in Twitter benzeri uygulaması Weibo üzerinden takipçilerine seslenen Dong kripto paralar ne kadar değer kaybederse kaybetsin boğaları beklemekten vazgeçmeyeceğini dile getirdi. Dong’a göre şu an BTC alımı yapmak için mükemmel bir zaman. Dfund’ın kurucusu ayı sezonlarında insanları alım yapmaya ikna etmenin, nihai amaca hizmet ettiğini açıkladı:

Boğalar koşmaya başladığı zaman kimseyi Bitcoin almaya ikna etmeniz gerekmez, çünkü yatırımcı kolay yoldan para kazanacağını düşünür ancak işin aslı öyle değildir. Ben ayı sezonlarında Bitcoin alınmasını tavsiye ederim, büyük para kazanan yatırımcılar kısa vadeli spekülatif yönlenen yatırımcılar değil. Belki de BTC fiyatı düşmeye devam eder ama her düştüğünde tekrar almak 3 yıl içerisinde muhteşem bir geri dönüş sağlayabilir.

Dong topluluk üzerinde büyük etkiye sahip ve tezgah üstü piyasanın en yüksek hacimli işlemlerini yapan isimlerden bir tanesi. Zhao Dong daha önceki paylaşımında BTC’nin 2021’e kadar yeni tarihsel rekorlar kıracağını, 50 bin dolar ya da 100 bin dolara kadar ulaşabileceğini belirtti.

Zhao Dong da böylece Bitcoin hakkında boğa tahmininde bulunanların arasına katıldı. Daha önce Tom Lee, John McAfee, Tim Draper ve Mike Novogratz gibi isimler fiyatların yükseleceğinin yanı sıra aynı zamanda kripto paraların günlük hayatın önemli bir parçası haline deleceğini dile getirdi.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar