X


Terra Virtua Coin Nasıl Alınır?

Terra Virtua Coin Nasıl Alınır?
19:19
25 Mayıs 2021

Terra Virtua, NFT yaratıcıları ve koleksiyoncularının etkileşime girmesi için küratörlü bir pazar yeri sunan, platformlar arası bir NFT ekosistemidir.

Terra Virtua (TVK) Nedir?

Terra Virtua (TVK), eğlence odaklı bir koleksiyon platformudur. TVK, Blockchain teknolojisini kullanarak koleksiyoncuların sanal ürünleri pc, web, mobil veya artırılmış gerçeklik üzerinden bulabileceği bir platformdur.

Terra Virtua, tamamen sürükleyici Blockchain tabanlı ilk VR eğlence platformudur. TVK, güçlü bir topluluk ve sosyal bağlantı ile oluşturulmuş tam olarak VR eğlencesine odaklanan benzersiz bir sanal platformdur. Geliştiriciler tarafından desteklenen, endüstri liderleri tarafından yönetilen ve Blockchain güvencesi altına alınan Terra Virtua, eğlence ve etkileşimde yeni nesil bir girişimdir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

TVK, kendi sağlam ve güvenli blok zinciri tabanlı ekonomisine sahip olacak. Bölgeler, oyun için ögeler, görünümler, yükseltmeler ve benzersiz deneyimler için token’lar Terra Virtua Terra (TVA) tarafından alınıp satılabilir. TVA sahipleri Terra Virtua ekonomisini başlatan ekosistemin hayati bir parçası olmak adına projeye dahil olur.

Terra Virtua, web sitesi için aktif olarak 12 teknolojiyi kullanmaktadır. Bunlara SPF, Google Font API ve Google Tag dahildir. Bunun yanı sıra Terra Virtua, 4 Kasım 2020’de gerçekleştirilen bir turda 2.5 milyon dolarlık fon sağladı. Terra Virtua, aralarında NGC Ventures ve AU21 Capital’in de bulunduğu 6 yatırımcı tarafından finanse edilmektedir.

TVK Coin Nereden Alınır?

Terra Virtua Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle satın alınabilir. TVK Coin, Binance borsasında TVK/BTC ve TVK/BUSD olmak üzere iki işlem çiftinde aktif konumda yer alıyor. Terra Virtua Coin satın almak için Binance borsasına üye olmak ardından hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi göndermek gerekmektedir.

Binance borsasında üyeliğin tamamlanması ve hesap cüzdanında bakiye olduğu takdirde BUSD veya BTC paritelerinden biri seçilerek satın alma arayüzüne girilmelidir. Bu arayüzde limit kısmına satın alınmak istenen miktar belirtilerek alım emri girilmesi ile birlikte işlem gerçekleştirilir. TVK Coin, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.17 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar