X


Swipe Coin Nasıl Alınır?

Swipe Coin nedir ve nasıl alınır?
15:45
30 Kasım 2020

Swipe (SXP), itibari para ve kripto para dünyası arasında köprü kurmayı hedefleyen bir kripto para projesidir. Swipe’ın birden fazla ürünü bulunsa da proje en çok kripto para tabanlı banka kartı ile ön plana çıkmakta. Bunun yanı sıra Swipe multi-varlık destekli mobil cüzdanı da yatırımcılar tarafından ilgi görüyor.

Swipe, kullanıcılara sahip oldukları kripto paraları aynı itibari para gibi kullanabilme şansı veriyor. Platformun kendi kripto para birimi de Swipe Coin olarak bilinmekte. Swipe Coin sahipleri hem kripto para tabanlı banka kartını kullanırken ek komisyon indirimlerinden faydalanıyor hem de SXP Coin olarak para biriktirebiliyor.

Yatırımcıların Swipe cüzdanında tuttukları kripto paralar direkt olarak banka kartı üzerinden itibari para olarak kullanılabiliyor. Cüzdanda aynı zamanda itibari para da tutulabilmekte.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Swipe (SXP) Nedir?

SXP Coin, Swipe ağının belkemiği olarak ön plana çıkmakta. Ağdaki bütün işlemler için ücret olarak SXP Coin kullanılıyor. Swipe Coin sahipleri buna ek olarak Swipe uygulamasından ek indirimler ve promosyonlar da kazanabilmekte. SXP Coin sahipleri sadece bu kripto paraya sahip olarak Visa destekli bütün POS cihazlarından alışveriş yapabilmekte.

SXP Coin ise Binance üzerinden alınabiliyor.

SXP Coin Nereden Alınır?

SXP  Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • SXP  Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna SXP  yazın ve altta açılan SXP/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “SXP  AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek SXP  Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar