X


SuperFarm Coin Nasıl Alınır?

SuperFarm Coin Nasıl Alınır?
18:09
18 Haziran 2021

SuperFarm, programlama şartı aranmaksınız NFT operasyonlarını kolaylaştıran zincirler arası bir DeFi protokolüdür.

SuperFarm (SUPER) Nedir?

SuperFarm (FARM) programlamaya gerek kalmadan non-fungible token’ların (NFT) piyasaya sürülmesini basitleştiren zincirler arası bir merkezsiz finans (DeFi) protokolüdür. SuperFarm, pazar yeri hizmeti ve yenilikçi vizyonuyla herhangi bir projenin kendi kurallarıyla farm (çiftlik) kurmasına imkan sağlar.

SuperFarm platformu, kodlamaya gerek kalmadan NFT projelerini desteklemek ve gelişimlerine katkı sağlamak adına tasarlanmıştır. Bir dizi görsel araç ile birlikte kullanıcılar, kişiselleştirilmiş kurallar ve teşviklerle yeni bir çiftlik kurabilir. Çiftliklerde likidite sağlayıcılarını ödüllendirebilir, uzun vadeli hisseleri teşvik edebilir veya bir NFT aracılığıyla projenin hizmetlerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak SuperFarm, kapsamlı bir NFT pazarıdır. Kullanıcıların kendi NFT’lerini oluşturmalarına, kendi projeleri için fon toplamalarına, ERC-20 token’ları oluşturmalarına ve NFT’leri video oyunu ögelerine bağlamalarına imkan sağlar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

SUPER; SuperFarm platformunun yönetim, ücretler, staking ve NFT airdrop’ları için kullanıcıların hizmetine sunulan bir token’dır. SuperFarm platformu, 31 Mart 2021’de NFT Drops ve NFT Launcpad ile piyasaya sürüldü.

SuperFarm, platforma ve kullanıcı arayüzüne odaklanan bir NFT projesi yürütür. SuperFarm, yardımcı programlar oluşturarak NFT farming hizmeti sağlayan kullanımı kolay bir DeFi ve NFT altyapısı oluşturmayı hedefler. Kullanıcıların kolayca çiftlikler kurmasını, token’lar veya NFT’leri piyasaya sürmesine ve kendi pazarlarında satış yapmasına imkan sağlar. SuperFarm, kripto ekosistemi ve oyun endüstrisi arasında bir bağlantı görevi görür. Platform, AAA oyunlarında kullanılmak üzere toplanabilir token’ları desteklemeyi amaçlar. SuperFarm NFT’leri ile kullanıcılar, video oyun deneyimine ve sınırlı sayıdaki ürünlere erişim sağlar. SUPER token, kullanıcılara Superverse, ortak video oyunları ve NFT airdrop’larında avantajlar sunar.

SUPER Coin Nereden Alınır?

SUPER Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Super Farm Coin, an itibarıyla SUPER/BTC, SUPER/BUSD ve SUPER/USDT paritelerinde alım satım işlemi görüyor. SUPER, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.52 dolardan işlem görüyor.

SuperFarm’ı Binance üzerinden satın almak için öncelikle platforma üye olunmalı. Üyeliğin tamamlanmasının ardından Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi gönderilmelidir. Bu işlemlerin ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de alım yapılabilir. SUPER Coin’i USDT paritesinden satın almak için SUPER/USDT işlem çifti arayüzüne gidilmesi gerekir. Bu arayüzde limit kısmında yer alan miktarın girilmesinin ardından “SUPER Al” seçeneğinden alım işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar