Son Dakika Dogecoin Yatırımcılarına Müjde! Elon Musk Dogecoin (DOGE) İçin İlan Etti!

Musk Dogecoin desteğini en net şekilde ifade etmeye başladı. Fiyat ani şekilde yükseliyor!
20:20
17 Temmuz 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Akşam saatlerinde Dogecoin paylaşımlarına başlayan Elon Musk artık çok daha net biçimde Dogecoin desteğini ilan ediyor. İki önemli adım atan ünlü CEO DOGE fiyatının hızla yükselmesine sebep oldu. Dogecoin sabah gördüğü dipten sonra hızla yükseliyor!

Elon Musk ve Dogecoin

Musk iki önemli adım attı. Profil fotoğrafını güneş gözlüklerinde Dogecoin simgesi olan bir görseliyle değiştirdi. Dogecoin fiyatı 0,182 seviyesine kadar çıktı. Paylaşımların devam etmesi halinde Dogecoin 0.20 desteğini yeniden geri kazanabilir.

Açık şekilde Dogecoin (DOGE) için desteğini ilan eden Elon Musk yatırımcıların kayıplarını bir miktar telafi etti. Gün içinde 0,16884 seviyelerine kadar düşen şaka coini 0,18203 dolara kadar yükseldi.

Twitter biyografisini de güncelleyen Musk kendisini artık “memes büyücüsü” olarak tanımlıyor. Bu tanım fiyatı yukarı çekmek için bu tarz spekülatif hareketlere devam edeceğine yorulabilir. Aynı zamanda Elon Musk Dogecoin (DOGE) projesinin gelişmesi ve fayda üretir hale gelmesi için de geliştiricileri organize ediyor.

Elon Musk Kriptoya Geri Dönüyor!

Tüm bu paylaşımlar yeniden 30.000 desteğini test etmek üzere olan Bitcoin fiyatıyla eş zamanlı geldi. Kripto para piyasalarına geri döndüğünü yaptığı paylaşımlarla bu akşam resmen ilan eden Elon Musk yeniden Bitcoin kabul etmeye başlayacak mı?

Önümüzdeki hafta Musk önemli bir etkinliğe katılacak. The Bitcoin Word etkinliğinde bulunacak ünlü milyarder kurumsal kripto yatırımları hakkında konuşacak. Çok sayıda güçlü kripto yatırımcısının katılacağı etkinlikte ana gündem “kriptoya kurumsal ilgiyi artırmak” olarak bildirilmişti.

SNL şov etkinliği öncesinde Dogecoin fiyatının yeni bir ATH noktası bulmasına yardımcı olan Elon Musk, etkinlik sırasında yaptığı hareketlerle fiyatın düşmeye başlamasına sebep olmuştu. Çok sayıda yatırımcı 0,40 ortalamasıyla elinde Dogecoin (DOGE) varlıkları tutmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar