X


Son Dakika: Bitfinex’te İşlemler Durduruldu! 

Yapılan bir son dakika açıklamasına göre Bitfinex borsası yaşanan bir sorun nedeniyle kripto para işlemlerini durdurdu.
11:06
30 Eylül 2021

Zaman zaman kripto para borsalarının çeşitli sorunlar ile karşılaştıklarına şahit olabiliyoruz. Son olarak bazı sorunlar yaşadığını ifade eden borsa Bitfinex oldu.

Bitfinex’de İşlemler Durduruldu

Merkezi Hong Kong’da bulunan ve Britanya Virgin Adaları’na kayıtlı olan iFinex’e ait kripto para borsası olan Bitfinex az önce yaptığı bir açıklama ile işlemleri durdurduğunu açıkladı. Borsanın açıklamalarına göre şu anda ekipler oluşan sorun hakkında çalışmalarını devam ettiriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sorunun Sebebi Ne?

Yazının yayına hazırlandığı sırada borsanın konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı görülüyor. Ancak kullanıcılar zamanlamanın dikkat çekici olduğunu ifade ediyor. Yapılan yorumlara göre Bitcoin’in ve kripto para birimlerinin yükselişte olduğu bir anda böyle bir sorun oluşması dikkat çekiyor.

Buna ek olarak borsaya bir saldırı olup olmadığı da bilinmiyor. Dolayısıyla resmi bir açıklama gelene kadar sorunun ne olduğu ilgili net bir yorum yapılamıyor. Sadece kullanıcıların, yükseliş sırasında yaşanan sorunu hoş karşılamadıkları ifade edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar