X

Solana’dan Etkileyici Performans! SOL 52 Dolara Dokundu!

SOL, 52 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.
17:45
17 Mayıs 2021

Son günlerin en popüler kripto para birimlerinden biri olan Solana, piyasa düşüş eğilimindeyken rekor seviyeye ulaştı. SOL, 52 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

SOL Piyasa Trendine Meydan Okuyor

Solana, 24 saatlik zaman diliminde ilk 25 kripto para birimi içerisinde yeşil bölgede yer alan nadir kripto paralardan biri olarak göze çarpıyor. Blockchain projesinin operasyon alanlarını genişletmesi ve kripto para sektörünün önde gelen bağlantılarıyla ilişkilerini güçlendirmesi Solana’ya büyük katkı sağladı.

Bugün genel kripto para piyasası adına iyi bir hafta başlangıcı olmadı. Milyarder iş insanı Elon Musk’ın Bitcoin hakkındaki demeçleri kripto para piyasasını kızıla bürüdü. Bitcoin fiyatı 42.284 dolara kadar gerilerken tüm piyasa lider kripto parayı takip etti. BTC, son 24 saatte %10’un üzerinde düşüş yaşadı ancak an itibarıyla 45.000 dolarda tutunmaya çalışıyor. Binance Coin, Polkadot, Chainlink gibi kripto paralar da büyük kayıplar gördü. Ancak Solana, düşüş trendine meydan okuyarak göz kamaştırıcı bir performansa imza attı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Solana’dan Etkileyici Performans

Popüler kripto para, gün içerisinde 52.6 dolar ile rekor geliştirdi. SOL, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 49 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Tüm gözleri üzerine çeken SOL, yatırımcıların yoğun ilgisine maruz kaldı. Solana’nın son 24 saatlik işlem hacmi %133’lük artışla 2.4 milyar doları aştı. Bununla birlikte 13.3 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Solana, top 25’te 16. sırada yer alıyor.

Piyasanın aşağı yönlü hareketi esnasında Solana, 52.6 dolara ulaşarak etkileyici bir performans ortaya koydu. Solana, 2021 yılının en iyi performans gösteren kripto paralarından biri olarak nitelendiriliyor. Oldukça iddialı bir projeye sahip olan Solana ekibi, şu ana kadar önemli başarılar elde etti. Yıla 1.5 dolar seviyesi ile başlayan SOL, %3000’in üzerinde artış kaydetti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar