X


Socios, Yıldızlar Topluluğu Golden State Warriors İle Anlaştı

2014 ila 2018 yılları arasında NBA'i kasıp kavuran Golden State Warriors, Socios ile anlaşma yaparak tarihi bir gelişmeye adım attı
19:40
16 Eylül 2021

Socios, NBA ekiplerinden Golden State Warriors ile anlaşmaya vardı. Popüler Blockchain platformu Socios, çalışmalarına son hızda devam ederken bir yeni ekip ile daha el sıkıştı. Stephen Curry, Klay Thompson gibi süper star oyuncuları ile harika bir ekip olan Golden State Warriors, kripto para sektörüne fan token’lar giriş yaptı.

Golden State Warriors, Socios Ekosistemine Dahil Oluyor

2014 ila 2018 yılları arasında NBA’i kasıp kavuran Golden State Warriors, Socios ile anlaşma yaparak tarihi bir gelişmeye adım attı. San Francisco ekibi, diğer NBA takımlarının ayak izlerini takiben Socios ekosistemine katıldı. Golden State Warriors Socios ile ortaklık kuran 11. NBA ekibi olmasıyla birlikte ABD spor endüstrisindeki genişlemenin bir parçasıdır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Socios’un küresel çapta genişleme planları, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını ABD, Asya ve Güney Amerika lokasyonlarında fan token lansmanını kapsıyor. Bununla birlikte Avrupa’daki mevcut varlığını güçlendirmeyi hedefleyen Chiliz ekibi, operasyonlarına son hızda devam ediyor. Şirket 2021 yılında Madrid, İstanbul, Sao Paulo ve Buenos Aires’te bölge merkezlerinin açılışını yaptı.

CEO Alexandre Dreyfus, Heyecanını Paylaştı

Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, GSW hamlesini şöyle değerlendirdi:

Geçtiğimiz ay 7 günde 7 büyük NBA takımıyla ortaklık ilan etmiştik. Şimdi her zamankinden daha fazla bir motive şekilde ABD spor endüstrisindeki genişlememizi başka bir boyuta taşıyoruz. Golden State Warriors’ı aramızda görmekten gerçekten büyük heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki yıllarda dünya çapında taraftar katılımını artırmak adına onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Chiliz CEO’su Dreyfus, şirketin ileriye dönük planlarını anbean Twitter üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Şirket ekibi, altyapı ve vizyon ile birlikte yeni başarılara imza atmak isteyen Socios, kripto topluluğunun büyük ilgisini çekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar