X


Socios Bir Dünya Devini Daha Kadrosuna Kattı

Socios, İngiltere futbol ligi ekiplerinden Arsenal ile anlaşmaya vardı.
17:59
19 Temmuz 2021

Socios, bir İngiliz futbol devini daha ekosistemine kazandırdı. Spor ve eğlence endüstrisinin dijital platformu Socios, dünyanın en köklü futbol ligi İngiltere Premier Lig takımlarından bir isim ile daha anlaştı.

Socios, Arsenal İle Anlaştı

Socios, İngiltere futbol ligi ekiplerinden Arsenal ile anlaşmaya vardı. Tarafların anlaşmasına göre AFC taraftar token’ı piyasaya sürülecek. AFC taraftar token sahipleri için Socios platformunda birçok etkinlik ve fırsat sunulacak. AFC token sahipleri, sezon içerisindeki tüm anketlere katılma şansı elde edebilecek. Bununla birlikte taraftarlar kulüple ilgili içerikler sunan Socios.com ürünü “Token Hunt” deneyimi yaşayabilecek.

AFC taraftar token sahipleri kulüple ilgili oyunlarda, yarışmalarda ve kısa testlerde küresel liderlik tablolarında rekabet ederek diğer taraftarlara karşı becerilerini test edebilme imkanına kavuşacak. Socios, Arsenal kulübünün küresel takipçileri ile daha etkili bir taraftar deneyimi için dijital buluşma alanı sunacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

AFC taraftar token’ın, tüm mevcut ve yeni My Arsenal Rewards üyelerinin sınırlı bir süre içerisinde ücretsiz şekilde AFC token alma seçeneği ile birlikte yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Arsenal Ticari Direktörü Peter Silverstone bu dev adım için şunları kaydetti: “Büyük küresel hayran kitlemizi kulübe daha da yakınlaştıracak Socios platformu ile bu ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Socios, diğer önde gelen Avrupa kulüpleriyle olan ilişkilerinden gördüğümüz üzere spor endüstrisine Blockchain alanında öncülük ediyor. AFC taraftar token’ı piyasaya sürdüğümüzde, dünyanın dört bir yanındaki yüz milyonlarca hayranımıza kulüple etkileşim kurmaları ve küresel ailemizin bir parçası olmaları adına daha fazla fırsat sunacağız.”

Bunun yanı sıra Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus, yeni ortaklıklarını heyecanla duyurdu: “Her futbol taraftarı bir topluluğun parçasıdır. Aslında, bir futbol taraftarı olanın en iyi yanlarından biri, daha büyük bir şeyin parçası olduğunuzu hissetmektir. Arsenal örneğinde, bir maçta Arsenal’in golü bulduğu anda dünyanın her yerinden milyonlarca Arsenal taraftarının sizinle birlikte sevinerek aynı şeyi yaptığını düşünün. Kulüplerine duydukları ortak tutkuyla birleşen küresel bir Arsenal topluluğu var. Socios platformu, bu taraftarların buluşma yeri olacak ve AFC taraftar token’ları kulüple ilişkilerine yeni bir boyut kazandıracak. Arsenal’i ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarını Socios platformunda ağırlamaktan gurur duyuyorum.”

Socios Bir Devi Daha Ekosistemine Kazandırdı

Socios, daha önce büyük bir duyuruyla Manchester City taraftar token’ını piyasaya sürdüğünü açıklamıştı. Dünyanın en çok izlenen futbol liginden bir devi daha platformuna kazandırarak büyük bir adım attı. Socios platformunda hali hazırda taraftar token’ı bulunan takımlar şöyle sıralanıyor; PSG, Manchester City, Galatasaray, Göztepe, Başakşehir, Roma, AC Milan, Barcelona, Atletico Madrid, Juventus.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar