X

Shiba Inu’ya Bir Destek Daha! Kripto Para Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı SHIB İçin Destek Ekledi

Litvanya merkezli kripto ödeme işlemcisi CoinGate, Shiba Inu için destek ekledi.
09:45
18 Kasım 2021
Shiba Inu'ya Bir Destek Daha! Kripto Para Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı SHIB İçin Destek Ekledi

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), gün geçtikçe daha fazla platform tarafından destekleniyor. Öyle ki geçtiğimiz gün teknoloji devi Samsung tarafından desteklenen kripto para cüzdanı ZenGo, Shiba Inu için destek eklediğini duyurdu. Bugün bunlara bir yenisi daha eklendi. İşte detaylar…

CoinGate, Shiba Inu İçin Destek Ekledi

Litvanya merkezli kripto ödeme işlemcisi CoinGate, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Dogecoin rakibi Shiba Inu (SHIB) için destek eklediğini duyurdu.

Kripto para birimleri ana akım bilince ilk kez girdikten hemen sonra kurulan CoinGate, Baltık bölgesindeki en önde gelen kripto şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Öyle ki şirket, şu anda küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanan 500’den fazla trader’ı destekliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan CoinGate, ödemeleri işlemenin yanı sıra kripto para birimlerinin satın alınmasına ve satılmasına da izin veriyor. Yani kullanıcılar, artık CoinGate üzerinden popüler şaka para birimi Shiba Inu satın alabilecekler. Ek olarak, bir dizi kripto para birimini kullanarak hediye kartları satın almak da artık mümkün.

Ayrıca teknoloji devi Samsung’un yatırım yaptığı kripto para cüzdanı ZenGo da, geçtiğimiz Salı günü şaka para birimi Shiba Inu için destek eklediğini duyurmuştu.

Shiba Inu Güncel Durum

“Dogecoin Katili” olarak bilinen popüler şaka para birimi Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından beri kötü performans gösteriyor. Öyle ki SHIB, geçtiğimiz ay 0.000088 dolara kadar yükseldi ve büyük bir başarıya imza attı. Ancak bu seviyeye ulaştıktan sonra fiyatta düşüş başladı.

Shiba Inu fiyatı piyasadaki düşüşlerden de etkilendi ve dolayısıyla düşüş hız kazandı.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %0.14’lük artışla 0.00004788 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar