f Sandbox Fiyatı Sabit Kalırken Balina Yatırımcıları ve Satış Baskısının Etkisi! › COINTURK

Sandbox Fiyatı Sabit Kalırken Balina Yatırımcıları ve Satış Baskısının Etkisi!

Özet

  • Son 7 gün boyunca Sandbox (SAND) fiyatı 0,30 dolar seviyesinde istikrarlı kaldı ve bu seviye Temmuz 2021'den beri korunuyor.

  • Balina yatırımcılar, fiyatın 0,30 doların altına düşmemesi için çaba gösterdiler, ancak Eylül ayının ilk günlerinde bakiyelerini artırarak satış çılgınlığını sonlandırdılar.

  • Sandbox holder'ları, CryptoQuant grafiklerine göre borsalara önemli miktarda SAND token'ı taşıdılar ve bu durum, fiyat düşüşü beklentisini artırabilir.

  • Piyasa etkisi: Nötr
21:10
6 Eylül 2023

Son 7 gün içinde Sandbox (SAND) fiyatı 0,30 dolar seviyesinde sabit kaldı. Kritik bir zincir üstü gösterge, yatırımcıların daha fazla düşüş yönlü ticaret faaliyetine hazırlandıklarını gösterebilir. Sandbox fiyatı 0,30 dolarlık destek bölgesi civarında konsolide oldu. SAND bu seviyenin üzerine en son Temmuz 2021’de çıkmıştı.

Sandbox’dan Balina Aktivitesi!

Balina yatırımcılarının son hamle çabalarına rağmen Sandbox’ın fiyatı başka bir düşüş eğilimine hazır görünüyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde 1 ila 10 milyon arasında SAND token’ı tutan bir grup balina, 0,30 doların altına geri dönüşü önlemek için gözle görülür çabalar gösterdi. Santiment’in verilerine göre balinalar, iki haftadır süren satış çılgınlığına son vererek Eylül ayının ilk altı gününde 5 milyon token biriktirdi.

Paylaşılan verilere göre balinalar, 31 Ağustos itibarıyla kümülatif bakiyelerinde 261,6 milyon token tutuyor. Ancak 1 Eylül’de fiyatlar 0,31 doların altına düştüğünde yeniden satın almaya başladılar ve 6 Eylül’de bakiyelerini 266,6 milyon SAND‘a yükselttiler. Balinaların cüzdan bakiyelerindeki gerçek zamanlı değişiklikleri takip etmek, onların mevcut ticaret faaliyetlerine ilişkin bilgiler sağlar. Büyük kurumsal hissedarların fiyat düşüşü sırasında bakiyelerini artırmaları, pozisyonlarını savunmak için yükseliş baskısı uygulamaya çalıştıklarını gösteriyor.

Sandbox Grafiklerinde Son Durum!

Ancak zincir üzerindeki bir diğer önemli gösterge, Sandbox çevresindeki düşüş baskısının önümüzdeki günlerde yoğunlaşabileceğini gösteriyor. Sandbox holder’ları önümüzdeki günlerde daha fazla satış eylemi için hazırlanıyor gibi görünüyor. CryptoQuant grafiklerine göre, cüzdan adreslerini değiştirmek için SAND mevduatlarındaki önemli artışı canlı bir şekilde göstermektedir.

3 Eylül ile 6 Eylül tarihleri ​​arasında Sandbox yatırımcıları 14 milyon SAND token’ını borsalara taşıdı. Bu durum neredeyse bir ay süren tutarlı para çekme işlemlerinin ardından geldi. Borsa Rezervleri, yatırımcıların halihazırda tanınmış kripto borsa cüzdanlarında tuttukları toplam bakiyelerdeki gerçek zamanlı değişiklikleri izler. Genel olarak döviz mevduatları arttığında bu durum, holder’larının diğer varlıkları satma veya takas etme arayışında olduklarını gösterebilir.

Ayrıca grafik, 10 Ağustos’taki önemli döviz girişlerinin son SAND fiyat düşüşünden önce gerçekleştiğini gösteriyor. Şimdi, son üç gün içinde SAND sahipleri 4,2 milyon dolar değerinde SAND token’ı yatırdı. Bu durum önümüzdeki günlerde SAND fiyatı üzerindeki düşüş baskısını yoğunlaştırabilecek başka bir potansiyel satış hareketini öne çıkarabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI