X


Robinhood’dan Dikkat Çeken Shiba Inu Paylaşımı! 500 Bin İmza Toplandı

Robinhood'un paylaşımındaki Shiba Inu detayı dikkat çekiyor.
12:45
4 Kasım 2021
Robinhood'dan Dikkat Çeken Shiba Inu Paylaşımı! 500 Bin İmza Toplandı

Hisse senetleri, borsada işlem gören fonlar ve kripto para birimlerinin komisyonsuz ticaretine öncülük etmesiyle tanınan California merkezli Amerikan finansal hizmetler şirketi Robinhood‘un, popüler şaka para birimi Shiba Inu‘yu listeleyip listelemeyeceği uzun bir süredir gündemde.

Robinhood’un Shiba Inu Paylaşımı

Çevrimiçi ticaret uygulaması Robinhood, kripto para projelerinin gücünü belirleme konusundaki çoktan seçmeli sorusunda Shiba Inu‘dan bahsetti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Soru, şirketin #RobinhoodLearn girişiminin bir parçası olarak borsanın resmi instagram hesabından yayınlandı. Robihood Instagram hikayesi üzerinden takipçilerine “Kripto para projelerinin gücünün nasıl belirlendiği” sordu.

Robinhood, takipçilerinden üç seçenek arasından seçim yapmaları istendi. Şıklardaki topluluk, Elon Musk ve Shiba Inu detayı ise dikkat çekti.

Robinhood, ayrı bir tweet’te elbette kripto para birimlerinin sahipleri, geliştiricileri, madencileri ve diğer kullanıcı gruplarından oluşan toplulukları kadar güçlü olduğunu açıkladı.

Shiba Topluluğu 500.000 İmza Topladı

Shiba Inu hayranlarının yaygarasını Robinhood için görmezden gelmek son derece zordu. Popüler çevrimiçi aracılık platformuna popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun eklenmesi için bir Change.org dilekçesi, şimdi 485.000 imza topladı.

Robinhood tarafından gönderilen her tweet, SHIB ekleme çağrılarıyla dolup taşıyor.

En popüler şaka para biriminin savunucuları, Shiba Inu listelemesinin Robinhood için bir şans olabileceğini savunuyor. Öyle ki Robinhood  geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile son mali raporunda platformdaki kripto aktivitesinde bir düşüş olduğunu açıkladı ve hisse senedi de açıklamalardan sonra %8 düştü.

Robinhood’un kripto ticaret geliri, esas olarak Dogecoin‘e olan ilginin azalmasına atfedilen, çeyreğe göre %78’lik büyük bir düşüş gördü.

Robinhood, SHIB’i Listelemek İçin Acele Etmiyor

Muazzam talebe rağmen Robinhood, ticaret platformuna Shiba Inu’yu eklemek için zaman harcıyor. Şirket kısa süre önce şaka kripto para birimini içeren altcoin alımları hakkında bir anketi e-posta ile kullanıcılarına göndermeye başladı.

Ancak CEO Vlad Tenev, güvenlik endişelerini öne sürerek çevrimiçi aracı kurumun SHIB’yi listelemek için acele etmediğini açıkça belirtti:

“Bence önce güvenliğe geri döner. Genellikle yeni bir varlık ekleyen ilk kişi olmayacağız. Bir dizi katı kriterden geçtiğinden emin olmak istiyoruz.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar