X


Shiba Inu (SHIB) Serbest Düşüşte: Aşağı Yönlü Hareket Derinleşebilir Mi?

Shiba Inu, yukarı yönlü hareketine büyük bir darbe ile veda etmiş görünüyor.
13:20
4 Kasım 2021

Ekim ayının performans lideri Shiba Inu (SHIB), yükseliş ivmesini kaybederken düşüş hareketini hızlandırdı. Geçtiğimiz ay %700’ün üzerinde artış kaydeden SHIB, serbest düşüş trendine girdi. Uzmanlar yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Shiba Inu Fiyatı Düşüyor

Popüler şaka kripto para Shiba Inu, yukarı yönlü hareketine büyük bir darbe ile veda etmiş görünüyor. SHIB, gün içerisinde %14’e yakın değer kaybına uğradı. Yatırımcıların gözlerini kamaştıran rallinin sonunda Shiba Inu, görkemli yükselişinin sonuna mı geliyor?

Shiba Inu topluluğu, düşüş ile birlikte yatırımcılara alım yapma çağrısında bulundu. Shib Army, yüksek sosyal medya etkinliği ile biliniyor. Bunun yanı sıra milyarlarca Shiba Inu token varlığı bulunan balinaların hareketliliği akabinde düşüş geldi. Twitter’da önemli bir kitleye hitap eden Altcoin Daily, aşağı yönlü hareketi şöyle tanımladı: “Shiba Inu dumping!”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu dumping hareketi, henüz yatırımcıları fud’a sevk edecek kadar büyük değil ancak uzmanlara göre düşüş daha da derinleşebilir. Altcoin Daily’nin gönderisi altına toplanan yüzlerce insan, Shiba Inu‘nun güncel durumu hakkında yorumlarda bulundu. Shib Army görevini sürdürürken bazı yatırımcılar kârlarını realize etme düşüncelerini paylaştı.

Aşağı yönlü hareketin derinleşmesi konusu ise ucu açık biraz soru olarak yorumlanabilir. Birçok etkileyicisi bulunan Shiba Inu, dalgalı bir fiyat seyri izleyen kripto para ve hype tabanlı. Bu bağlamda dikkatle takip edilmesi tavsiye edilebilir ancak alım veya satım noktaları konusundaki belirsizlik teknik analiz, uzman yorumları gibi faktörleri etkisiz bırakıyor.

Göz Ardı Edilemeyecek Gelişim

Bunun yanı sıra 0.01 dolar ve 1 dolar gibi hedeflerin gerçekleri yansıtmadığı konusunda hemfikir olan yatırımcılar, satış planlarını aktardı. Öte yandan ilk çıktığı zamandan bu yana shitcoin sınıflandırmasından; kripto yatırımcıları, eleştirmenler ve önde gelen piyasa katılımcılarının dikkatini çekmeyi başaran Shiba Inu’nun gelişimini göz ardı edemeyiz.

Shiba Inu, kaydedilen düşüşün ardından piyasa değeri sıralamasında on birinciliğe geriledi. Dogecoin katili olarak yola koyulan SHIB, rakibini bir süreliğine geride bırakarak meme coin kategorisinde güçlü bir altcoin olduğunu kanıtladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar