reklamı kapat

Ripple Yine Bir İlke İmza Attı!

Ripple önde gelen iş dergisine girmeyi başardı.
15:44
18 Ağustos 2020

San Francisco merkezli blockchain devi Ripple, yine bir ilke imza atarak Amerika’nın en büyük ve tanınan dergilerinden birisi olan Inc’nin en hızlı büyüyen şirketler listesine girmeyi başardı. Ripple bu listeye 123. sırada dahil olsa da bunu yapan ilk kripto para ve blockchain şirketi olarak biliniyor.

Listede toplamda 5.000’den fazla işletme her alıyor ve her birinin bu listeye girdikten sonra inanılmaz büyümeye devam ettiği söylenebilir. XRP kripto para biriminin arkasındaki blockchain devi 2012 yılında hayata geçirildi ve son üç yıl içerisinde %3.039 büyüme yakaladı.

RippleNet Devamlı Büyüyor

Ripple’ın sahip olduğu RippleNet ağı, önde gelen bankaları ve finans kurumlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. RippleNet bu bağlamda 300’den fazla kurumsal müşteriye ulaştı ve dünyanın en büyük bankaları ile bile ortaklıklar kurdu.

Ripple aynı zamanda toplam XRP arzının %55’ine de sahip. XRP’yi On-Demand-Liquidity ürünü için bir köprü görevinde kullanan Ripple, itibari paralar ve kripto paralar arasında geçişi başarılı bir şekilde uygulamakta. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse geçtiğimiz tarihlerde yaptığı açıklamada artık kripto para sektörünün Amazon’u olmak istediklerini belirtmişti.

Gerçekten de Ripple bu konuda emin adımlarla ilerlemekte ve XRP fiyatı da buna bağlı olarak yükseliş yaşıyor. XRP bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %3’lük bir yükseliş yaşıyor ve fiyat kritik 0,33 dolar direncine yaklaşmakta. Ripple‘ın ise bu listeye girerek gelecek vaat ettiği kesin gözükmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.