X


Ripple (XRP), İki Büyük Girişime İmza Attı

Ripple, yakında büyük hamleler atabilir.
20:22
23 Eylül 2020

Dünyanın en büyük blockchain şirketlerinden birisi olan San Francisco merkezli Ripple, kurumsal firmalara ve bankalara hizmet verdiği RippleNet’i geliştirmek için iki önemli adım atmaya hazırlanıyor. Birçok bankaya ve finans kurumuna kendi sorunsuz ve hızlı ödeme ağını sunan Ripple, bu bağlamda yakında Dubai ve İngiltere içerisinde genişlemeye gidecek gibi gözüküyor.

Ripple tarafından yayınlanan iş ilanında Dubai içerisinde bir Kıdemli Entegrasyon Mühendisi, Londra içerisinde de bir Çalışan Entegrasyon Mühendisi arandığı belirtildi. İş ilanlarına bakıldığında Dubai içerisindeki rolün genel olarak RippleNet’e katılacak olan firmaların artırılmasına yönelik olacağı görülüyor.

RippleNet Büyümeye Devam Edecek

300’den fazla üyesi bulunan ve 2020 yılı sonu itibariyle 400’ün üstüne çıkacağı tahmin edilen RippleNet üyelerinin bu yeni rol sayesinde çok daha hızlı artması beklenebilir. Londra içerisindeki iş pozisyonu ise direkt olarak entegrasyon çözümleri ile ilgilenecek ve önde gelen şirketlerle teknoloji firmalarının sorunlarını çözmeye odaklanacak. Yani firmaların RippleNet’e yönelik entegrasyonları kolaylaştırılacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu, Ripple’ın en büyük ürünü olan RippleNet’in kapsamını çok daha fazla arttırmak istediğini gösteriyor. XRP yatırımcıları bugün eski CEO Chris Larsen’in milyonlarca dolarlık XRP transferi ile paniğe kapılsa da bu gelişme Ripple’ın hala XRP’den umudu kesmediğini göstermekte.

XRP fiyatı ise bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ciddi bir düşüş yaşamakta ve 0,23 dolar seviyesine kadar geriledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar