X


Ripple Sözleşmeleri 100’ü Geçti!

Riplle ağı giderek büyüyor.
13:00
6 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ripple kurucularından ve yönetim kurulu üyelerinden Chris Larsen şirketin şu anda 100’den fazla ürün anlaşması imzaladığını belirtti.

Haber Larsen’in bulunduğu bir fotoğrafla ortaya çıktı. Crypto Finance konferansına konuşmacı olarak katılan Larsen’in arkasında bulunan görselde Riplle ürünleri için “100+ şirketle” anlaşıldığı ibareleri yer alıyordu. Bu anlaşma yapılan şirketlerin Ripple sistemini sadece test ettiklerini değil kullanmaya başlayacaklarını gösteriyor. Ripple’ın anlaşma sağladığı firmalar kendi kullanım alanlarına Ripple teknolojisini ekleyebilir.

Ripple’ın farklı kurumlar için yazılım çözümleri bulunuyor. Ripple teknolojisini kullanan işletmeler Ripple ağının hızından, verileri iyi saklamasından ve düşük işlem ücretlerinden faydalanabilecek. xRapid sisteminde kullanılan para birimi XRP uluslararası para transferlerini yeni bir boyuta taşıyacak.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önce şunları belirtti:

2018 yılı bizim için oldukça iyi geçiyor. Neredeyse her hafta bir bankayla anlaşma imzalıyoruz. Geçmişte Kuveyt’in en büyük bankasıyla bir anlaşma imzalamıştık. Bu hızla devam ettiğimiz sürece istediğimiz etkiyi yaratabileceğiz, Ripple ürünleri kullanıldıkça katılımcı sayısı artmış oluyor ve ağ giderek genişliyor.

Diğer yandan hafta başında Ripple CEO’su Bitcoin’in durumu hakkında yorum yapmıştı. Uzun vadede Bitcoin’i desteklediği söyleyen Garlinghouse, Bitcoin’in şu anki durumunun iyi olmadığını da söyledi. Bitcoin’in en büyük sorununun ölçeklendirme olduğunun altını çizdi.

Bu yazının yazıldığı sıralarda XRP 0,28 dolardan işlem görüyor. Dün itibariyle başlayan satışlardan etkilenmiş görünüyor ve son 24 saatte %11,15 değer kaybetmiş durumda.

Kaynak: Dailyhodl

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar