X

Ripple CEO’su Müjdeyi Verdi: XRP Ne Zaman Hareketlenecek?

Ripple CEO'su müjdeli bir açıklama paylaştı.
20:41
28 Eylül 2020

Dünyanın en büyük blockchain tabanlı ödeme şirketlerinden birisi olan Ripple, sadece blockchain ekosisteminde değil geleneksel finans ekosisteminde de önemli bir marka halini aldı. Ripple’ın devamlı olarak önemli ortaklıklara imza atması bunun sebeplerinden birisi olarak biliniyor.

Geçtiğimiz yıllarda ünlü ödeme devi MoneyGram’ın %10 hissesini satın alan ve bununla XRP fiyatında da önemli bir artışı beraberinde getiren Ripple, şimdi ise buna benzer bir müjde ile gündeme geldi. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Koronavirüs krizinin aslında kendileri için bir fırsat olduğunu keşfettiklerini belirtti.

Ripple CEO’su: Satın Alımlara Devam Edeceğiz

Ripple CEO’su kısa süre içerisinde yeni bir ortaklık ve satın alma ile gündeme geleceklerini vurguladıktan sonra, topladıkları fonları ve paraları çok daha fazla satın alım ve genişleme projesi için kullanacaklarını belirtti. Ripple CEO’su direkt olarak hangi şirkete veya sektöre yönelik atılım yapılacağını açıklamasa da açıklamasından kesin olarak büyük bir yatırım yapılacağı anlamı çıktı.

Eğer bu satın alma MoneyGram hisselerinin satın alınması kadar büyük bir olay olursa, XRP fiyatının da yukarı yönlü hareket etmesi beklenebilir. XRP, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,245 dolardan işlem görüyor ve eski konumu olan üçüncülük sırasında yer alan Tether’in 4 milyar dolar gerisinde. XRP‘nin bu farkı kapatabilmesi için ise yeniden 0,30 dolar seviyesinin üstüne çıkması ve ciddi bir yükseliş elde etmesi gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Levent ünsal
    2 ay önce

    Sakın inanmayın, tokatcoin bunlar. . 5,10 kişi biraraya geliyor.Blocchain üzerine bir yazılım yazarak,kripto parayı üretiyorlar. Sonra birbirlerine satarak işlem hacmi yaratıyorlar. (Göya merkeziyetçi degil). İstedikleri an indiriyor ve çıkartıyorlar.sonra peşine olaganustu e-reklam . Peşine borsalarda listelenme. Sonra gelsin cukkalar. Akıllı olun, bulaşmayın.

    3