reklamı kapat

Ripple: “Biz De Bitcoin Ve Ethereum Gibiyiz!”

Ripple'dan Ryan Zagone katıldığı etkinlikte XRP adına önemli açıklamalarda bulundu.
17 Ocak 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Ripple düzenleme ilişkileri direktörü Ryan Zagone, ABD’li bankaların ve finansal kurumların politikalarındaki belirsizliklerin XRP’yi “toplu bir şekilde benimsenmekten alıkoyan” tek şey olduğunu kaydetti. Washington’da düzenlenen Fintech Week’e katılan Zagone XRP’nin ilerlemek için daha fazla berraklığa gereksinim duyduğunu dile getirdi. Zagone:

Benimsenme anlamında sıkıntı, bizi tekrar politika konusuna döndürüyor. Bazı varlıklardaki politik belirsizlik benimsenmeyi kısıtladı, özellikle ABD’de.

Ripple ve XRP açısından konuşuyorum çünkü o varlığı ödeme başına yarım cent tuttuğu için kullanıyoruz. Neredeyse ücretsiz. Ölçekli. Etkili, saniyede 1.500 işleme neredeyse hiç enerji yakımı yakmadan ulaşıyor. Yani şu anda, halihazırda mevcut tüm zorluklara gerçek çözümlerin getirildiği bir noktadayız.

Zagone’a göre ABD’li düzenleyiciler XRP’ye, Bitcoin ve Ethereum’a gösterdikleri muameleyi göstermeli.

Günümüzde politik kesinlik Bitcoin ve Ethereum için var, bunlar Çin’den kontrol edilen platformlar olsa da. Dolayısıyla bu platformlarda etkinlik görüyoruz. ABD’deki politika perspektifine göre yapmamız gereken şey, belirsizliğin olduğu yerlere bakmak.

Doğrudan değindiğim yerlerden biri de benim açımdan XRP; Bitcoin’e benziyor.  Merkezsiz. Açık kaynaklı. %7 gibi küçük bir doğrulama gücümüz var. Yani oldukça küçük. Bitcoin ve Ethereum’la aynı özelliklere sahip olanlara açıklık getirmek, onları aynı şekilde sınıflandırarak olur. Böylece tüm kriptolar için eşit şartlar sağlamış olursunuz.

Kesinlikle BTC veya ETH karşıtı değilim. Ama eşit şartlar olsun ki piyasa istediği şeyi seçsin.

Kaynak: Dailyhodl

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.