X


Revain Coin Nasıl Alınır?

Revain Coin nedir ve nasıl alınır?
16:39
2 Aralık 2020

Revain (REV), blockchain teknolojisi tabanlı ilk “güvenilir” değerlendirme platformudur. Kullanıcıların yaptıkları bütün değerlendirmeler blockchain üzerinde kayıt altına alınır ve bunların şeffaflığı sağlanır. Hiçbir kullanıcı veya yönetici blockchain üzerindeki değerlendirmeleri silemez ve buna Revain platformunun kendisi de dahil.

Bu da günümüzde en büyük sorunlardan birisi olan sahte değerlendirmeleri ortadan kaldırmaktadır.

Revain (REV) Nedir?

Revain Coin, bu ekosistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar devamlı olarak yaptıkları değerlendirmeler karşılığında Revain Coin kazanabilmekte. Bu da kullanıcıların devamlı olarak yorum yapmasını ve ekosistemin büyük bir hızla büyümesini sağlıyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen coin, şimdiden birçok borsa tarafından listelendi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

REV Coin’in Ethereum, Tron ve Binance ağı tabanlı üç farklı versiyonu bulunmakta. Bu da REV Coin alım satımı yapmak isteyenlerin birden çok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Platformun geliştiricilerinin hedefi tamamen gerçekçi ve şeffaf bir değerlendirme ağı kurmak olarak biliniyor. Kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelere göre REV Coin kazanmaları ve ağın blockchain tabanlı olması ise bunları sağlayabilir.

REV Coin, KuCoin kripto para borsasından satın alınabilir.

REV Coin Nereden Alınır?

REV coin satın almak için kullanıcıların şu an için çok fazla seçeneği yok. Sınırlı sayıda kripto para borsası tarafından listelenen Revain Coin nasıl alınır sorusunun cevabı ise KuCoin gibi gözüküyor. Önde gelen kripto para borsasının listelediği REV , buradan USDT işlem çifti ile alınabilmekte.

KuCoin borsasından REV Coin satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • REV satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce KuCoin ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar miktar ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna REV yazın ve altta açılan REV /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “REV AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek REV alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar