X


Reserve Rights Coin Nasıl Alınır?

Reserve Rights (RSR) nedir?
15:30
16 Kasım 2020

Reserve Rights Coin (RSR), Reserve (RSV) isimli token’in fiyat istikrarını korumak için piyasaya sürülen bir kripto paradır. Reserve Rights ağı aslında çifte token yapısına sahip bir stablecoin platformudur. 2019 yılının Mayıs ayında piyasaya giriş yapan Reserve Rights, Huobi Prime üzerinde IEO yaparak büyük ses getirmişti.

Ağın RSV ve RSR olmak üzere iki kripto para birimi olduğu biliniyor. RSV bir stablecoin olup direkt olarak birden fazla varlığın değerine endeksli durumda.

Reserve Rights (RSR) Nedir?

İkinci token olan Reserve Rights (RSR) ise RSV fiyatını 1 dolar seviyesinde sabit tutmak için piyasaya sürüldü. Arbitraj fırsatları sistemini kullanarak bu fiyat istikrarının sağlandığı biliniyor. RSR Coin aynı zamanda ağdaki önemli değişiklerde söz hakkı sahibi olabilmek ve staking ile likidite havuzları için de kullanılabiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Proje geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada ilk başta ABD dolarına endeksli olunması planlansa da daha sonra bunun farklı varlıklarla sağlanacağı ve ABD dolarına olan bağımlılığın ortadan kalkacağı vurgulanmakta. Yani Reserve Rights Coin yakında başka varlıkları ve fırsatları kullanarak RSV fiyatının istikrarını sağlamaya devam edebilir.

RSR, Binance üzerinden satın alınabilir.

RSR Coin Nereden Alınır?

RSR Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • RSR Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna RSR yazın ve altta açılan RSR/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “RSR AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek RSR alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar