Reklam

Rari Governance Token Nasıl Alınır?

Rari Governance Token Nasıl Alınır?
21:02
5 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Rari Governance Token (RGT), bir DeFi protokolü olan Rari Capital’in yönetim işlevlerini yerine getiren yerel kripto parasıdır.

Rari Governance Token (RGT) Nedir?

Rari Capital, kullanıcıların kripto varlıklarından borç almalarına, ödünç vermelerine ve kazanç elde etmelerine imkan tanıyan bir DeFi protokolüdür. Platform, bölünmüş sabit para havuzları, özelleştirilebilir borç verme/alma havuzları ve daha birçok ürün sunar. Rari Governance Token (RGT), platformun yönetim token’ıdır.

Rari Capital platformu, bir sonraki kitlesel kullanıcı dalgasını sektöre taşımak adına teknik veya model boşluğu doldurma misyonunu üstlenen bir merkezsiz finans protokolüdür. Toplam getiri yaratan ve sunan size mevcut varlıklarınız adına basit ve günveli bir değer tahakkuk yolu sağlayan bir dizi ürün sağlar.

Sigorta: Kullanıcılara özelleştirebilir borç verme/alma havuzları oluşturma ve yönetme imkanı sağlayan açık faiz oranı protokolüdür.

Getiri Toplayıcı: Kullanıcıların fonlarını en yüksek getiri fırsatlarına göre yeniden dengeleyen özerk bir algoritma. Ayrıca stake edilen fonlar borçlular için sigorta havuzlarına likidite sağlar.

İhraç Edilen Tahviller: Özelleştirilmiş riski ve getiri profilleri için Getiri Toplayıcı DAI havuzunu kullanan eşler arası risk protokolüdür.

Havuz 2: Merkezsiz borsalarda RGT likidite sağlayıcıları için teşvik görevi görür.

RGT Coin Nereden Alınır?

Rari Governance Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. RGT Coin; Binance platformunda RGT/BTC, RGT/BNB, RGT/USDT ve RGT/BUSD paritelerinde işlem görüyor. RGT Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 38 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Rari Governance Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de RGT Coin satın alabilirsiniz. RGT/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. RGT/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından RGT Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar