X


Raoul Pal, Takibinde Olduğu Kripto Para Projelerini Açıkladı

Raoul Pal, Ethereum haricindeki dört favori kripto para projesini sıraladı.
13:20
27 Kasım 2021
Hillary Clinton, Kripto Paralara Karşı Uyardı! "Doları Zayıflatıyor"
Okuma Süresi: 2 Dakika

Real Vision kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, takibinde olduğu kripto para projelerini açıkladı.

Raoul Pal’un Beğendiği Kripto Para Projeleri

Ethereum destekçisi Raoul Pal, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile ETH rakibi akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) en sevdiği altcoin’lerden biri olduğunu söyledi. Solana’nın yanı sıra Pal, favori kripto para birimleri olarak Avalanche (AVAX), Terra (LUNA) ve Polkadot‘u (DOT) sıraladı.

Pal, şu anda en önemli paritenin ise Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) paritesi olduğunu iddia etti:

“ETH/BTC grafiği, bence şu anda dijital varlık piyasalarındaki en önemli grafik. Daha yüksek bir kırılma, yıl sonuna kadar daha fazla risk aramaya yol açacaktır. Tabi Bitcoin de daha yükselecektir.”

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in 26 Kasım’da kaydettiği değer kayıpları ile birlikte piyasadaki çoğu kripto varlık aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetti. Bitcoin 54.000 dolar fiyat seviyelerine gerilerken Ethereum da 4.000 dolar fiyat bandındaki destek seviyesine önemli ölçüde yaklaştı.

CoinGecko verilerine göre, piyasadaki düşüşlerin ardından Binance Coin (BNB) 600 dolar fiyat seviyelerinin altına, Solana (SOL) ise 200 dolar fiyat seviyelerinin altına geriledi. eToro’nun delist haberi ile halihazırda düşüşe geçen Cardano (ADA) 1,50 dolar fiyat seviyelerine gerileyerek önemli ölçüde geri çekildi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volailiteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar