X


Popüler Yatırımcı Açıkladı: En Güçlü NFT Topluluğuna Sahip 5 Proje!

NFT ekosisteminin katılımcıları topluluk olgusuna çok önemi veriyor. EllioTrades ise topluluğu güçlü olan 5 projeyi paylaşıyor.
15:37
25 Ekim 2021

Kripto para ekosisteminde non-fungible token’ları (NFT) duymayan kalmadı. Aslında kripto para birimleri ile ilgilenmeyen ama NFT’ler hakkında bilgi sahibi olan kişiler bile var. NFT’lerin arkasındaki en önemli özelliklerden biri de çok güçlü topluluklara sahip olmaları. Hatta henüz bir websitesi bile olmayan ancak topluluğu şimdiden güçlü olan NFT projeleri dahi var.

Peki, topluluğu en güçlü NFT projeleri hangileri? Kripto para ekosisteminin popüler isimlerinden EllioTrades Crypto, son YouTube videosunda en güçlü topluluğa sahip olduğunu düşündüğü NFT projelerini paylaştı.

Topluluk ve NFT Projeleri

EllioTrades yaptığı açıklamalarda, bir NFT projesinin çok başarılı olurken bir başkasının başarısız olmasının en büyük nedeninin “topluluk” olduğunu ifade ediyor. EllioTrades’in ele aldığı ilk NFT topluluğu ise tabii ki CryptoPunks.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

EllioTrades, CryptoPunks’ın çok önemli adımlar atılmasında öncü olduklarını ve sadece bunun için bile saygıyı hak ettiklerini dile getiriyor. Buna ek olarak CryptoPunks’ın üyeleri NFT ekosisteminin gelişmesi için büyük fedakarlıklar yaptılar ve aslında 2017 yılından bu yana sürekli gelişen bir topluluk olarak hala varlıklarını sürdürüyorlar.

CryptoPunks sonrasında EllioTrades, kendisinin favorisi olan NFT topluluğundan bahsedeceğini ifade ediyor: CyberKongz. CyberKongz’dan çok fazla şey öğrendiğini ifade eden EllioTrade, giriş ücretlerinin de çok düşük olması sebebiyle topluluğun öne çıktığını ifade ediyor. Popüler isme göre CyberKongz, NFT alanındaki en iyi projeleri bulan, en iyi ekip olabilir.

Diğer Popüler NFT Toplulukları

EllioTrades’e göre bir sonraki güçlü NFT topluluğu, CoolCats. Yapılan açıklamalara göre CooCats, ilk olarak Mike Tyson’ın profil resmini bir CoolCats ile değiştirmesinden sonra popüler oldu. Ancak EllioTrades topluluğun Mike Tyson’ın desteği olmadan bile çok güçlü olduğunu düşündüğünü ifade ediyor.

Dördüncü olarak EllioTrades Doge Pound’un güçlü bir NFT topluluğuna sahip olduğunu düşündüğünü ifade ediyor. Bu noktada analist, sadece Doge kelimesi sebebiyle bile projenin güçlü bir topluluğa sahip olduğunu ifade ediyor.

Son olarak ise EllioTrades, Bored Ape Yacht Club’ın güçlü bir topluluğa sahip olduğunu ifade ediyor. Bunların yanında popüler isim ekosistemde son zamanlarda çok fazla NFT topluluğu oluştuğunu ve gün geçtikçe daha güçlü toplulukların ortaya çıkabileceğini de belirtiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar