X


Popüler Şaka Para Birimi Times Meydanı’nda: Yakında Aya Ulaşacağız!

Popüler şaka para birimi Shiba Inu'nun reklamı, dünyanın en kalabalık meydanlarından olan Times Meydanı'nda yayınlandı.
09:45
1 Kasım 2021
Popüler Şaka Para Birimi Times Meydanı'nda: Yakında Aya Ulaşacağız!

Amerika’nın en ünlü konumlarından biri olan New York’un Times Meydanı‘nda geçtiğimiz gün dikkat çeken bir durum yaşandı. Öyle ki Times meydanında yer alan reklam panolarında popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun (SHIB) kripto para birimini tanıtan devasa bir dijital reklamı ortaya çıktı.

Shiba Inu (SHIB) Times Meydanı’nda

Geçtiğimiz günlerde yaşanan hızlı artışla birlikte popüler şaka para birimi SHIB, en büyük ilk 10 kripto para birimi arasına girmeyi başardı ve popüler şaka para birimi Dogecoin‘i (DOGE) geride bıraktı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, bu yükselişin ardından geçtiğimiz gün Times Meydanı‘nda yer alan devasa reklam panosunda görüntülendi. Ekranda kripto para topluluğunda yaygın olarak kullanılan argo ifadeye atıfta bulunarak, fiyat artışını işaret eden “Yakında aya ulaşacağız” şeklinde bir yazı yer aldı.

SHIB İlk Değil

Shiba Inu, Times Meydanı’na inen ilk şaka (meme) para birimi değil. Bu yılın başlarında, Dogecoin ve Safemoon savunucuları, yukarıda bahsedilen kripto para birimleri kendi popülerliklerinin zirvesindeyken dünyanın en yoğun bölgelerinden birinde reklam alanı satın aldı.

Şunu da belirtmekte fayda var ki, tek bir Times Square reklam panosunun fiyatı, bir günlük bir program için 50.000 dolarlara kadar ulaşabilir.

Shiba Inu, son iki ayda borsa listeleri açısından önemli adımlar atmış olsa da, sıkı düzenlemeler nedeniyle SHIB‘ı New York’ta satın almak hala zor. Bunun üzerine Shiba Inu topluluğu üyeleri, New York’luların sert fiyat artışı yaşayan şaka kripto para biriminin Coinbase’de satın almasına izin vermek için bir Change.org’da bir kampanya başlatmaya kadar gitti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar