X


Popüler Şaka Para Birimi Shiba Inu (SHIB) Tırmanmaya Devam Ediyor!

Shiba Inu (SHIB), Kraken listelemesinin ardından yeniden artışa geçti ve %30 değer kazandı.
11:10
1 Aralık 2021
Popüler Şaka Para Birimi Shiba Inu (SHIB) Tırmanmaya Devam Ediyor!

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, Kraken listelemesinin ardından %25’in üzerinde bir ralli yaptı. Dogecoin’den ilham alan Shiba Inu, artık popüler kripto para borsası Kraken‘de ABD doları ve euro karşısında alınıp satılabiliyor.

Elde edilen veriler bir “SHIB balinasının” yaklaşık 1 milyon dolara 24,8 milyar token satın aldığını gösterdi. Peki popüler şaka para biriminin son rallisindeki itici güç bu dev balina olabilir mi?

Shiba Inu %30’a Varan Artış Yaşadı

Trading View‘e göre, son 1 yılda büyük bir artışa imza atan popüler şaka para birimi, 24 saat içinde %28,2 artışla 0,000054 dolar seviyesine kadar ulaştı. Shiba Inu, Ağustos 2020’de şaka para birimi Dogecoin‘e bir taklitçi para olarak geliştirildi. Ancak Dogecoin taklitçisi bu yıl yaklaşık 80.000 kat değer kazandı. Shiba Inu‘daki bu fiyat artışı birçok yatırımcının ilgisini çekmede önemli bir rol oynadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Popüler kripto para borsası Kraken, geçtiğimiz günlerde popüler şaka para birimi Shiba Inu’yu platformunda listeleyeceğini duyurdu. Kraken’in bu duyurusunun ardından Shiba Inu hız kazandı ve yaklaşık %30’luk bir artışa imza attı.

Şaka para biriminde yaşanan bu artışla birlikte fiyat uzun bir sürenin ardından yeniden 0.000054 dolar seviyelerine kadar ulaştı. Popüler şaka para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 4.7 düşüşle 0.00004538 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Balinalar Burada mı?

Tüm bu güzel haberler arasında, Shiba Inu‘ya yaklaşık 1 milyon dolar yatırım yapan bir balina da keşfedildi. Shiba Inu Balinasının bu devasa yatırımı, ikinci en büyük Shiba Inu balinasının Kasım ayının başlarında cüzdanlarından kabaca 2.3 milyar dolar değerinde token çıkarmasından sonra, kripto para biriminin son zamanlarda bir günde beşte bir değer kaybetmesinin ardından geldi.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, geçtiğimiz  aylarda yaşanan ralli ile birlikte büyük ölçüde değer kazandı ve 0.000086 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Shiba Inu’da yaşanan bu artış popüler şaka para birimini en büyük kripto para birimleri listesinde ilk 10’un içerisine yerleştirdi.

 

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar