X


Şaka Para Çılgınlığı Devam Ediyor! Popüler Şaka Para Birimi Burj Khalifa’da Tanıtılacak

Popüler şaka para birimi, dünyanın en yüksek gökdeleni olma özelliğini taşıyan Burj Khalifa'da tanıtılacak.
10:10
1 Aralık 2021

Şaka para birimi çılgınlığı devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun (SHIB), New York’un Times Meydanı‘ndaki bilbord’larda reklamlarını yayınlattığı haberleri ortaya çıkmıştı. Ancak sonradan bu haberlerin her ne kadar doğru olmadığı ortaya çıksa da Shiba Inu topluluğu arasında büyük bir heyecana neden olmuştu.

Bugün ise başka bir şaka para birimi benzer bir hamle yaptı ve Dubai’deki en yüksek gökdelen olan Burj Khalifa‘da reklamını yayınlatacağını duyurdu.

Floki Inu, Burj Khalifa’da Tanıtılacak

Elon Musk’ın Shiba Inu köpeğinden ilham alınarak geliştirilen bir şaka para projesi olan Floki Inu, pazarlama çabalarını hızlandırıyor. Öyle ki Floki Inu ekibi, tokenin Dubai’deki dünyanın en yüksek binası olmaya devam eden efsanevi gökdeleni Burj Khalifa’da tanıtılacağını duyurdu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ekip bu reklam kampanyası ile birlikte, Floki Inu‘nun Orta Doğu’da bir yer edinmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Popüler şaka para birimi Floki Inu ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre,  Floki Inu’nun logosu BAE’nin ana Ulusal Gün kutlamalarının ortasında 3 Aralık’ta 2.722 fit yüksekliğindeki gökdelene yansıtılacak.

Bu tarz bir tanıtım çalışması Burj Khalifa için bir ilk olacak ve sektörü daha da meşrulaştıran “kripto para birimi” kelimesini gösterecek.

Bu tür reklamlar her ne kadar heyecan verici olsa da her zaman güzel tepkilerle karşılaşılmıyor. Öyle ki Floki Inu, geçtiğimiz günlerde agresif reklamlarıyla Londra’nın başkentindeki ulaşım ağında yer aldığı için de ağır eleştirilerin hedefi oldu.

Popüler şaka para birimi Floki Inu, bu tür çalışmalarla popülaritesini arttırmayı hedeflerken aynı zamanda çeşitli futbol kulüpleriyle de ortaklık kuruyor.

Floki Inu Son Durum

Kripto para piyasasının yeniden toparlanmaya başlamasıyla birlikte popüler şaka para birimi Floki Inu’da artışa geçti. Öyle ki geçtiğimiz gün 0.00014 dolar seviyelerinde işlem gören FLOKI, yaşanan artışla birlikte gün içerisinde 0.0001739 dolar seviyesine kadar ulaştı.

Popüler şaka para birimi son yükselişin ardından bir miktar geri çekilse de yükseliş trendi devam ediyor gibi görünüyor.

FLOKI, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 14’lük bir artış kaydetti ve şu anda 0.0001654 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar