X

Popüler Şaka Para Birimi Shiba Inu (SHIB) ATH’a Ulaştı!

Popüler şaka para birimi Shiba Inu tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi.
10:41
24 Ekim 2021
Popüler Şaka Para Birimi Shiba Inu (SHIB) ATH'a Ulaştı!

Popüler şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), son günlerde yaşanan gelişmelerle birlikte hızlı bir artış başlattı. Geçtiğimiz gün başlayan artış SHIB fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine itti.

Shiba Inu Tüm  Zamanların En Yüksek Seviyesini Kaydetti

Dogecoin katili olarak bilinen popüler şaka para birimi Elon Musk‘ın tweet’i ile yükselişe geçti. Daha sonra ise Robinhood‘un anketinde Shiba Inu’ya yer vermesi ile birlikte bu artış desteklendi.

CoinMarketCap verilerine göre SHIB 0.00003503 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemişti. Gün içerisinde %30’dan fazla artış yakalayan popüler şaka para birimi, geçtiğimiz dakikalarda tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler şaka para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından Shiba Inu‘nun resmi Twitter hesabından ATH’ı kutlayan bir paylaşımı yapıldı.

Shiba Inu Güncel Durum

En büyük şaka para birimlerinden olan Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz gün akşam saatlerinde 0.000028 dolar seviyesinde alım satım işlemi görürken, yaşanan ani fiyat artışıyla birlikte 0.00003980 dolar seviyesine kadar ulaştı. Bu SHIB’in tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemesiyle sonuçlandı.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %40’lık bir artışla 0.000039 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar