X


Popüler Kripto Para Borsası Ayı Piyasasına Hazırlanıyor! Bu Ne Anlama Geliyor?

Popüler kripto para borsası olası ayı sezonu için nakit rezervi yapmaya başladı.
17:57
30 Ağustos 2021
Popüler Kripto Para Borsası Ayı Piyasasına Hazırlanıyor! Bu Bir İşaret mi?

Popüler kripto para borsası Coinbase, kripto endüstrisi riskleri ve sektörün uzun bir ayı piyasasına girme olasılığı durumunda kullanılmak üzere 4 milyar dolar nakit para hazırladığını açıkladı.

Coinbase Ayı Piyasasına Hazırlanıyor!

Coinbase CFO’su Alesia Hass, Wall Street Journal ile yaptığı röportajda Coinbase’in olası siber saldırılar, çok daha sıkı düzenlemeler ve hatta kripto para birimlerinin ayı piyasasına girmesiyle birlikte piyasadaki olası düşüşler gibi herhangi bir olumsuz duruma karşı kendini tamamen hazırladıklarını belirtti. Alesia Hass röportajda şu ifadelere yer verdi:

Ayı piyasasına girmemiz durumunda yatırım yapmaya ve ürün ve hizmetlerimizi büyütmeye devam edebilmemiz için bu nakit rezervlerini koruduğumuzdan emin olmak istiyoruz.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ancak, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kripto para birimlerini gerçekten bitirmeye karar verdiği şu durumda 4 milyar dolar ne kadar yeterli olacaktır?

Coinbase tarafından hissedarlara yazılan bir mektupta şu ifadeler yer aldı:

Elbette zor zamanların olduğu bir gün gelecek. Bunu biliyoruz çünkü finansman bulmanın zor olduğu büyük ayı sezonları yaşadık, ortaklarımızla sorunlar yaşadık ve çalışan tabanımızın büyük bir kısmını kaybettik. Bu gibi dönemlerde her zaman tansiyon yükselir. Dayanarak ve aşırı tepki göstermeyerek ayakta kaldık.”

Coinbase’de %4900’lük Artış

Coinbase‘in bu yılın ikinci çeyreği için net karı, bir önceki yılın aynı dönemine göre %4900’lük büyük bir artışla 1,6 milyon dolara kadar ulaştı. Cathie Wood’un son derece başarılı yatırım firması Ark Invest, bir düşüş başladığında Coinbase hisselerine yatırım yaparak her zaman Coinbase’i desteklemeye devam etti.

Kripto para piyasası boğa trendine devam ederse, popüler kripto para borsası Coinbase büyük olasılıkla yukarı yönlü trendi takip etmeye devam edecek. Bununla birlikte, hükümetler ve düzenleyiciler sektörü derinden etkileyecek kadar olumsuz baskı yaparlarsa, Coinbase’in nakit rezervi borsa için çok faydalı olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar