reklamı kapat

Peter Brandt, Kripto Paralar Hakkında Yatırım Tavsiyesi Verdi

Peter Brandt genç nesle nasıl yatırım yapmaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundu.
19:37
19 Haziran 2020

Yaşanan küresel ekonomik kriz, y ve x kuşakları olarak bilinen neslin, yaş ortalaması daha yüksek nesillere kıyasla ellerine çok büyük bir fırsat geçmesini sağladı. Ünlü yatırımcı ve sektörün duayenlerinden birisi olarak bilinen Peter Brandt da genç nesle bu fırsatı kaçırmamaları konusunda çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Bitcoin Yatırımı Yapın, XRP’den Kaçın

Peter Brandt yatırımcıların en az varlıklarının %10’u kadarında Bitcoin yatırımı yapmaları gerektiğini vurguladı. Brandt bu tavsiyesinin devamında gençlerin kesinlikle bir ev alması gerektiğini ve emlak piyasasına giriş yapmanın önemli olduğunu vurguladı. Kaliteli teknoloji ve değer hisselerinin ETF’lerine yatırım yapmanın da mantıklı olduğunu belirten Brandt, başka bir kripto para birimi hakkında ise yatırımcıları uyardı.

Brandt, ilgili tweet dizisinin devamında hiçbir şekilde XRP yatırımı yapılmaması gerektiğini vurguladı. Kahve veya fast food gibi tüketimlerin düşük olsa da çok masraflı olabileceğini belirten Brandt, aslında gençlere emlak ve Bitcoin yatırımı tavsiyesinde bulunurken XRP’den uzak durulması gerektiğini vurguladı.

Peter Brandt sıkı bir Bitcoin destekçisi olarak biliniyor. Buna karşın kendisi daha önce de XRP eleştirisinde bulunmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.