reklamı kapat

Ontology Binance’te 200.000 Token Dağıtıyor

Ontology Binance kullanıcılarına 200.000 ONG dağıtacağını açıkladı.
13 Mart 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Ontology’nin Hong Kong’da düzenleyeceği TOKEN2049 etkinliğinin öncesinde Ontology kurucusu Li Jun MovieBloc’la işbirliği yapacaklarını açıkladı. Ontology aynı zamanda Binance’te 200.000 ONG dağıtacak.

MovieBloc Partnerliği

Ontology’nin uzun süreli partnerlik anlaşması yaptığı MovieBloc yeni bir merkezsiz platform. MovieBloc, dünyanın en çok kullanılan multimedya oynatıcılarından KMPlayer, video paylaşım platformu Pandora TV ve Prism Exchange’le destekleniyor.

Utoday’in haberine göre KMPlayer sektördeki ilk medya oynatıcılarından biri ve 2006’dan beri 150’den fazla ülkedeki kullanıcılar tarafından 810 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaştı. Pandora.tv ise ilk video paylaşım sitelerinden biri. Site video’lara reklamlar ekliyor. Kullanıcıların video üzerinden upload yaparak sınırsız video depolama hakkına sahip oluyor.


Binance’teki Ontology Kampanyası

Ontology MovieBloc partnerliğinin yanı sıra ONT yatırımcılara güzel bir haber verdi. Binance’in ONT token’ını listelemesinin yıl dönümünü (borsa daha sonra Ontology Gas’i [ONG] listeledi) kutlamak için borsa üzerinde bir kampanya başlattı. Platform ekibi düzenleyeceği giveaway kampanyası kapsamında Binance kullanıcılarına ücretsiz ONG token’ı dağıtacak.

Kampanyaya ayrılan token miktarı 200.000 ONG. Bu meblağ toplamda 50 yatırımcıya ödül olarak dağıtılacak. Binance borsasındaki en yüksek ONG işlem hacmine sahip 50 kullanıcı ödülü paylaşacak. Kampanya 14 Mart’ta başlayacak ve 21 Mart’a kadar sürecek.

Eğer üye değilseniz bu link üzerinden Binance kullanıcısı olabilir ve yarın başlayacak kampanyaya katılabilirsiniz. Ontology ile ilgili tanıtım yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.