X


Ocean Coin Nereden Alınır?

Binance'de listelenen Ocean Protocol nedir?
18:38
4 Kasım 2020

Ocean Protocol, kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde paylaşıp güvende tutabilmelerini amaçlayan bir blockchain ve kripto para projesidir. Ocean Protocol Foundation tarafından piyasaya sürülen bu kripto para projesi, Singapur tabanlı olarak çalıştırılmaktadır. Ocean’ın temel hedefi veri güvenliği ve veri hizmetlerinin güvenli satışı ile paylaşılması olsa da özellikle DeFi çılgınlığı döneminde başka noktalara da odaklanıldığı biliniyor.

OCEAN kripto para birimi de çeşitli harcamalar, tüketimler, veri depolama, hesaplama veya bunun gibi çözümler için kullanılmakta ve bunlarda aktif rol almaktadır. OCEAN kripto para biriminin en büyük özelliği ve artısı ise bunun Sybil saldırıları olarak bilinen saldırı yöntemine karşı tam koruma sağlamasıdır. Yani OCEAN kullanıcılara güvenli depolama sunmanın yanı sıra birçok veri platformunun yapamadığını yapmaktadır.

Ocean Coin Nedir?

Ocean Coin’in resmi tanımına bakıldığında bunun ağdaki tüm taraflar için kontrol, denetlenebilirlik, şeffaflık ve uyum sunan bir platformun yanı sıra kullanıcıların veri paylaşıp bundan para yani OCEAN kripto para birimini kazanmalarını amaçlayan bir kuruluş olduğu görülmektedir. Bu veri protokolü kullanıcıları paylaştıkları verilere göre OCEAN coin ile ödüllendirmektedir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

OCEAN Protocol Coin özellikle 2020 yılında inanılmaz bir değer artışı yakaladı ve bunda Binance listelenmesinin de etkisi büyük. Peki Ocean Protocol Coin tam olarak nereden alınabilir?

Ocean Coin Nasıl Satın Alınır?

OCEAN Coin tam olarak nasıl ve nereden alınır? Tahmin edileceği gibi bunu Binance üzerinden almak mümkün.

  • OCEAN satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna OCEAN yazın ve altta açılan OCEAN /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “OCEAN AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek OCEAN alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar