X


NuCypher Coin Nasıl Alınır?

NuCypher Coin Nasıl Alınır?
18:25
3 Ağustos 2021

NuCypher Coin (NU), blok zincileri için gizlilik odaklı proje olan NuCypher’ın yerel kripto para birimidir.

NuCypher (NU) Nedir?

NuCypher (NU), merkezsiz bir şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetim sistemi ile blok zincirleri için şifreleme hizmetidir. NuCypher, blok zincirlerinde ve merkezsiz depolama çözümlerdein uçtan uca şifreli veri paylaşımı sunar. Platform, proxy yeniden şifreleme teknolojisinden yararlanarak kullanıcıların genel konsensüs ağlarındaki bir dizi katılımcı arasında özel verileri paylaşmasına imkan tanır.

NuCypher, sunduğu şifre çözme teknolojisi ile açık anahtarlı şifrelemeye dayalı geleneksel blok zinciri projelerinden sıyrılarak çok daha güvenli ve koruyucudur. NU, NuCypher ağında kullanılan yerel kripto para birimidir. NU’lar, ağ katılımcılarını anahtar yönetim hizmetlerini gerçekleştirmeye ve ağdaki yetkilendirme işlemlerine katkı sağlar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

NU’lar aynı zamanda bir NuCypher düğümünü çalıştırmak adına staking için de kullanılır. NuCypher ağı kötü niyetli yazılımlara karşı korur ve şüpheli bir kullanıcının ödüllerini otomatik olarak keser. NU, NuCypher DAO’ya katılmak için ağda kullanılır.

NuCypher DAO, ağdaki parametleri ve akıllı sözleşme yükseltmelerini kontrol eden protokoldür. NU sahibi olan kullanıcılar, DAO tekliflerinin doğrulanmasına katılabilirler.

Kullanıcılara daha iyi işlemlerden IoT operasyonlarına ve birçok mekanizması ile benzerlerine hizmet etmek için tasarlanmış çoğu blok zinciri projesinin aksine NuCypher diğer blok zincirleri için geliştirilmiştir. NuCypher, blok zincirler için bir gizlilik katmanıdır. Proje, proxy yeniden şifreleme ve FHE teknolojileri ile merkezsiz web için gizlilik altyapısı sağlar.

NU Coin Nereden Alınır?

NU Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. NuCypher; Binance platformunda NU/BTC, NU/BNB, NU/BUSD ve NU/USDT paritelerinde işlem görüyor. NU Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.21 dolardan alım satım işlemi görüyor.

NU Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de NU Coin satın alabilirsiniz. NU/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir.  NU/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından NU Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar