X


NEXO Coin Nasıl Alınır?

Kredi platformu NEXO nedir?
17:33
2 Aralık 2020

Nexo (NEXO), kripto para tabanlı kredi veren ve yatırımcılara pasif getiri sunan bir platformdur. Nexo şirketinin portföyünde bulunan fonlar teminat olarak kullanılır ve kripto para yatırımcılarına kredi hizmeti sunulur. Buna ek olarak şirketin kazanç oranından direkt olarak NEXO token sahiplerine %30’a kadar pasif ödeme yapılması da platformun artılarından birisi olarak biliniyor.

NEXO token sahiplerine en son ödeme 15 Ağustos 2020 tarihinde yapılmıştı ve bunun 6 milyon doların üzerinde bir miktara tekabül etmesi aslında projenin temellerini ortaya koymakta. Platformdan kredi çekmek isteyenler eğer NEXO token sahibiyse onlara faiz oranlarından %50’ye kadar indirim de yapılıyor.

Nexo Coin Nedir?

NEXO Coin bu büyük ekosistemin kendi kripto para birimidir. Kullanıcılar NEXO kullanarak hem indirimli kredi çekme fırsatından faydalanabilir hem de bu platformun gelirine ortak olabilirler. Bunun yanı sıra NEXO yakın zamanda CoinMarketCap’in EARN programına da dahil edildi ve belirli soruları bilen kişilere ücretsiz NEXO dağıtılıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NEXO tokeni indirimli kredi veya pasif getiri fırsatlarının yanı sıra platformda teminat olarak da kullanılabilmekte. Kullanıcılar NEXO kullanarak BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, LINK, XLM, TRX, PAXG ve birkaç diğer stablecoini kapsayan krediler çekebiliyorlar.

Peki bu kadar fazla özelliğe ve farklılığa sahip olan Nexo (NEXO), tam olarak hangi kripto para borsasından satın alınabilir?

CoinMarketCap üzerindeki verilere bakıldığında NEXO Coin’in en çok hacme Huobi kripto para borsasında ulaştığı görülüyor.

Nexo Coin Nereden Alınır?

NEXO Coin, dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi üzerinden kolaylıkla ve güvenle satın alınabilir. Huobi kripto para borsası üzerinden NEXO Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

  • HT Token almak için ilk olarak Huobi’ye Tether (USDT), Bitcoin (BTC) veya Huobi USD (HUSD) atmanız gerekiyor.
  • Yatırma işlemini tamamladıktan sonra üst kısımda yer alan Spot İşlemler bölümüne girip Borsa sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda daha fazla likiditeye sahip olduğu ve çok kullanıldığı için USDT paritesini seçin  ve altta çıkan HT’ye tıklayın.
  • Devamında istediğiniz fiyattan alım işlemi tamamlanacak ve aldığınız NEXO’lar hesabınıza eklenecektir.

NEXO USDT

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar