X

NEO Coin Yorum: Yükseliş Sırası NEO Coin’e mi Geldi?

NEO için önemli destek ve direnç noktaları belli oldu.
14:24
7 Ocak 2021

Kripto para piyasasının şahlandığı şu günlerde eskilerden olmasına rağmen sessizliğini koruyan bir kripto para birimi bulunuyor. NEO, 18 Eylül tarihinde ulaştığı 23 dolar seviyesinden red almasından beri düşüyor. NEO fiyatının düşüşü ise yakın vadede görülen yeni bir yükseliş ivmesi ile son bulabilir.

NEO/BTC, Yükseliş Göstermiyor

NEO/BTC grafiği de aynı NEO/USDT grafiği gibi bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ayıların hakimiyetinde ve net bir boğa sinyali vermiyor. NEO fiyatının Ekim 2018 tarihinde kırdığı 23 dolar seviyesinin Eylül ayında tekrar test edilmesine rağmen kırılamaması, bu bölgenin güçlü bir direnç noktası olacağını ortaya koyuyor.

NEO fiyatı bu kritik bölgeyi kırmayı başarırsa sıradaki destek noktasının 82 dolar seviyesinde bulunması, söz konusu direncin ne kadar önemli olduğunu göstermekte. NEO fiyatı 2018 yılındaki rallide 23 doları kırdıktan sonra direkt olarak kısa süre içerisinde 82 doları gördü. NEO için bundan sonraki seviyeler ise sırasıyala 130 dolar ve 208 dolar olarak biliniyor. NEO/USDT işlem çiftinde böylesine büyük bir yükseliş aralığı olması, yatırımcıların bir süre daha beklemeleri gerektiğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

btc

NEO/USD Teknik Analizi

NEO için kritik destek noktası yukarıdaki grafikte de net bir şekilde görülebilmekte. 23 dolardan başlayan ve 27 dolara kadar giden NEO/USD işlem çiftindeki destek noktasının kırılması durumunda 0,382 Fibo seviyesi test edilebilir. 0,382 Fibo seviyesinin denk geldiği 95 doların yanı sıra 0,618 Fibo seviyesinin denk geldiği 125 dolar ve son olarak 1,208 Fibo seviyesinin denk geldiği 200 dolar üstü sıradaki ralli hedefleri olarak karşımıza çıkıyor.

Analist Lisa Edwards konu hakkında yaptığı açıklamasında yakın vadede 23 doların kırılıp 45 doların görülebileceğini belirtti. NEO fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 19,40 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %12 artış yakaladı.

NEO Geride Kalıyor

NEO, top 20 içerisindeki altcoinlere bakıldığında yükseliş konusunda en geriden gelen kripto paralardan birisi olarak görülüyor. Bu da yakın vadede yatırımcıların yükseliş yaşamamış altcoinleri seçmek istediklerinde NEO’ya yüklenmelerini sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar