X

NEAR Protocol Coin Nasıl Alınır?

NEAR Protocol nedir?
15:16
16 Kasım 2020

NEAR Protocol (NEAR),  normal uygulamaları web platformları üzerinde kullanılabilir yapmayı hedefleyen merkeziyetsiz uygulama ve kripto para platformudur. Ağ, Proof-of-Stake (PoS) konsensüs modeline sahiptir ve buna ek olarak Nightshade isimli kendi geliştiricileri tarafından oluşturulan bir model kullanılmaktadır. Nightshade birçok blockchain ağının en büyük sorunlarından bazılarını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

NEAR Protocol (NEAR) Nedir?

Nightshade platformunun işlem yapma veya veri depolama ücretlerini azalttığı, ağda NEAR token staking yaparak ağ doğrulayıcısı olmaya izin verdiği ve son olarak da ağın kaynaklarının nasıl harcanması gerektiğine dair kararlarda yatırımcıların oy kullanabilmesine izin verdiği belirtiliyor. Yani NEAR Protocol Coin bu noktada yatırımcılara hem staking ile getiri sağlamakta hem de ağ hakkında oy kullanabilmelerinin önünü açmakta.

NEAR Protocol Coin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük 56. kripto para birimi konumunda ve piyasada şu an sadece 312.613.170 NEAR Protocol Coin bulunuyor. DeFi sektörünün en önemli projelerinden olan NEAR Protocol’ün yakın zamanda daha da yükselmesi olası. Yatırımcılar ise Binance üzerinden kolaylıkla NEAR alıp satabilirler.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NEAR Coin Nereden Alınır?

NEAR Coin tam olarak nasıl  alınır? Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • NEAR Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna NEAR yazın ve altta açılan NEAR /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “NEAR AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek LUNA alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar