X


Michael van de Poppe Açıkladı: Bu 5 Coin Yükselişe Hazır!

Popüler analist güvendiği 5 kriptoyu açıkladı.
09:12
18 Şubat 2021

Kripto para piyasaları son günlerde oldukça hareketli ve analistler de oluşan hareketlere göre yükseliş bekledikleri kripto para birimlerini takipçileri ile paylaşıyor. Piyasanın en popüler analistlerinden Michael van de Poppe yaptığı son açıklamalarda Şubat ve Mart aylarında yükseliş beklediği kripto para birimlerini takipçileri ile paylaştı.

Cosmos ve Celer Network

Yakın tarihli bir YouTube videosunda Van de Poppe, altcoin’lerin Tether’e (USDT) göre geçtiğimiz ay içinde yükselişe geçtikten sonra artık Bitcoin işlem çiftlerinde de yükseliş başladığını ifade ediyor.

Van de Poppe’a göre yatırımcıların takip etmesi gereken ilk kripto para birimi Cosmos (ATOM). Analist yatırımcılara, Cosmos’u (ATOM) ve özellikle de önümüzdeki günlerde yükseliş eğilimi gösterebilecek olan ATOM/BTC işlem çiftini takip etmelerini önerdi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Buna ek olarak Van de Poppe, Celer Network‘ün (CELR) BTC karşısında yükselişe geçeceğini düşündüğünü ve düşüş trendinin ardından ısınmaya başladığını ifade etti. Analiste göre CELR, bir düşüş yaşamadan önce kendi rallisini başlatacak ve yüksek seviyeleri görecek.

Harmony, DIA ve Tomochain

Bu iki coin’e ek olarak Van de Poppe, ONE/BTC çiftinde de CELR’a benzer bir artış yaşanma potansiyeli olduğunu ifade etti. Dolayısıyla popüler analistin yükseliş beklediği bir başka kripto para birimi Harmony olarak karşımıza çıkıyor.

Harmony’nin şu anda bir direnç bölgesinde olduğunu ifade eden analist, büyük olasılıkla düzeltici bir hamle olacağını ve sonrasında yüksek seviyelere doğru hareketin başlayacağını ifade etti. Van de Poppe’a göre ONE, 180 satoshi’ye kadar yükselme potansiyeline sahip.

Popüler yatırımcı ayrıca DIA/BTC işlem çiftinin de radarında olduğunu dile getirdi. DIA’da yakın zamanda bir dip oluşmasını beklediğini ve bunun sonrasında fiyatın 770 satoshi’ye kadar yükselebileceğini dile getirdi.

Van de Poppe son olarak işlem listelerinde Bitcoin’e karşı olumlu işaretler gösteren TomoChain’e (TOMO) değindi. TOMO’nun hala konsolide olduğunu ifade eden analist, eğer yükseliş ivmesi başlarsa TOMO’nun 3.000 doları görebileceğini dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar