X


Messari CEO’su: Bu Kripto Paranın Yükselişi Hala Bitmedi

Ryan Selkis, yakın zamanda rekor kıran bir kripto para için yükselişin bitmediğini belirtti.
14:21
13 Temmuz 2020

Kripto para piyasanın en önemli araştırma firmalarından birisi olan Messari’nin kurucu ortağı ve CEO’su Ryan Selkis, yakın zamanda ciddi bir yükseliş elde eden Cardano’nun (ADA) fiyat artışının henüz bitmediğini düşünüyor. Cardano geçtiğimiz hafta oldukça güçlü bir ralli yakalayarak en büyük altıncı kripto para birimi konumuna kadar yükselmeyi başarmıştı.

Shelley Ana Ağı Rekor Getirebilir

Ryan Selkis ise Cardano’nun yükselişinin bitmediğini ve fiyat artışının önümüzdeki günlerde de devam edebileceğini vurguladı. Partiye geç kaldığını düşünen yatırımcılara seslenen Selkis, Shelley ana ağının hazırlık adımlarının bile böylesine bir yükseliş getirmesinden, ana ağ kullanıma açıldığında nasıl bir artış olacağının anlaşılabileceğini belirtti.

Messari kurucu ortağı 10 günde %85 artış elde eden Cardano’nun, ekosistemin beklediği hard fork sonrası daha da yükseleceğini vurguladı. Şu an için ilk Staking oranı bilinmese ve bu ağ tam anlamıyla piyasaya sürülene kadar bilinemeyecek olsa da Cardano’nun test ağında bu oranın %40 olması tam anlamıyla umut vaat ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Cardano’nun Staking oranının yine de Tezos veya Cosmos’dan düşük olacağını belirten Selkis, ADA‘nın ilk 5 kripto para birimi arasına girmek için şartları zorlayabileceğini vurguladı. ADA, Shelley ana ağı sayesinde Staking özelliğine kavuşacak ve Ethereum’un da ETH 2.0 ile yakalayacağı yükselişi önceden elde etmiş olacak.

Belki de Cardano bu güncellemeyi önceden hayata geçirerek Ethereum’un korkulu rüyası bile olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar