X


Marlin Coin Nasıl Alınır?

Marlin Coin Nasıl Alınır?
22:00
31 Mayıs 2021

Marlin, DeFi ve Web 3.0 için yüksek performanslı programlanabilir ağ altyapısı sağlayan açık bir protokoldür.

Marlin (POND) Nedir?

Marlin (POND) protokolü, yüksek performanslı DeFi’ler için küresel ve açık bir altyapıdır. Metanodes adı verilen düğümler, geliştiricilerin özelleştirilmiş operasyonları ve uç hesaplamaları adına sanal bir yönlendirici arabirimi gören MarlinVM’yi kullanır.

Güvenilir olmayan ağlar ve uzun blok gecikmeler, blok zinciri verimini sınırlayan önemli bir faktördür. Marlin, minimum protokol değişkiliği ile tüm blok zincirlerinin verimini artırmak için tak ve çalıştır prensibini ilke edinir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bir blok zincirindeki düğüm sayısı, düşük onay sürelerini garantilemek adına genellikle küçük sayılarla sınırlıdır. Marlin, blok zincirlerinin ve zincir dışı protokollerin performanstan ödün vermesine izin vermez ve yüz binlerce düğüme ölçeklenme sağlar.

Bir P2P ağı üzerindeki model işlemlerin kökenini ortaya çıkarır. Marlin Foundry, Marlin SDK aracılığıylla sorunsuz bir şekilde entegrasyonu sağlanan anonim ağların oluşmasını ve konuşlanmasını belirler.

Marlin, tümü eşler arası ağ oluşturma konusunda kapsamlı bilgiye ve deneyime sahip geliştiriciler Siddhartha, Prateesh ve Roshan’ın ortak çalışmasından ortaya çıkan bir projedir.

İlk yüksek verimli blok zinciri olan Ziliqa’nın geliştiricilerinden Siddhartha, Microsoft ve Adobe’de deneyimlerine sahiptir. Prateesh, Massachusetts Institute of Technology’de bilgisayar ağları çalışmaları bulunan değerli bir öğretim görevlisidir. Roshan, Boost C++ rehberlerine katkıda bulunmuş önemli bir kişiliktir.

POND Coin Nereden Alınır?

POND Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Marlin Coin, hali hazırda POND/BTC, POND/BUSD ve POND/USDT işlem çiftlerinde aktif konumda yer alıyor.

Binance aracılığıyla POND satın almak için öncelikle borsaya üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasının ardından hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi gönderilir. Hesap cüzdanında yeterli bakiye olması durumunda yukarı belirtilen üç işlem çiftlerinden birinin arayüzüne gidilir. İşlem arayüzünde limit seçeneğinde yer alan kısma satın alınmak istenen miktar belirtilir ve al emri ile işlem gerçekleştirilir. POND Coin, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.094 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar