X


Livepeer Coin Nasıl Alınır?

Livepeer Coin Nasıl Alınır?
17:00
20 Temmuz 2021

Livepeer, video akışı için merkezsiz bir platform olan Liverpeer ağının yerel token’ıdır.

Livepeer (LPT) Nedir?

Livepeer, ilk merkezsiz canlı video akışı ağı protokolüdür. Platform, tüm yeni ve mevcut yayıncı şirketler için merkezi yayınlara uygun blok zinciri tabanlı, ekonomik açıdan verimli bir alternatif olmayı hedefler. Livepeer, hızla büyüyen canlı video akışı ve yayın endüstrisinde kilit rol oynamak ve alana merkezsizlik kavramını getirmeyi planlıyor. Livepeer, üreticilerin çalışmalarını platforma göndermelerine izin vererek içeriği yeniden biçimlendirmeye ve kullanıcılara, akış platformlarına dağıtmaya özen göstererek yayın sürecini basitleştirmeyi amaçlıyor.

LPT Coin, ağı uygun maliyetli, güvenilir ve basit tutmaya yardımcı olan bir koordinasyon ve teşvik mekanizması olarak hareket etmek adına tasarlanmıştır. LPT, finansal teşvik için bir bağlama mekanizması olarak hizmet eder ve ağın güvenliğine katkıda bulunur.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Livepeer, blok zinciri teknolojisinin güçlerini kullanarak yayıncılık endüstrisinde devrim yaratmayı hedefliyor. Açık kaynak platformu, kullanıcıların ve geliştiricilerin platformun yönetimine ve iyileştirilmesine katkıda bulunmasına olanak tanır. Dijital kameraların yüksek kaliteli video içeriği üretmeye yönelik artan yetenekleri, yayıncılık endüstrisinin gelişimini yönlendiriyor ve Livepeer kullanıcıların merkezsiz bilgi işlem gücünden ve katılım için kripto-ekonomik teşviklerden yararlanmalarını sağlayarak bu süreci daha da artırmayı hedefliyor.

Livepeer, kullanıcılara birçok hizmet sağlayan lider bir endüstri platformu haline gelmek adına yola çıkmıştır. Platform, kullandıkça öde içerikleri, otomatik ölçeklenen sosyal video hizmetleri, sansürsüz canlı gazetecilik ve video etkin dApp’ler için fırsatlar sunar. Livepeer, cnalı video akışı sürecini dönüştürerek endüstri lideri olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

LPT Coin Nereden Alınır?

LPT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. LPT Coin; Binance platformunda LPT/BTC, LPT/BNB, LPT/BUSD ve LPT/USDT paritelerinde işlem görüyor. LPT Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 10.87 dolardan alım satım işlemi görüyor.

LPT satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de LPT Coin satın alabilirsiniz. LPT/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. LPT/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından LPT Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar