LinkedIn Ortağı Reid Hoffman Bitcoin Hakkında Ne Düşünüyor?

17:59
15 Temmuz 2014
Okuma Süresi: < 1 Dakika

LinkedIn kurucu ortaklarından olan ve Facebook’ a herkesten önce yatırım yapan Reid Hoffman, Bitcoin ile ilgili gelecek planlarını ve görüşlerini CNBC’de yayınlanan ‘Squawk Alley’ isimli programda açıkladı.

Hoffman’ın aynı zamanda geçtiğimizde günlerde Xapo’ya yapılan 20 Milyon $’lık yatırımın ortaklarından olan Greylock Partners’ta da ortaklığı bulunuyor. Gelecek 5 yıllık planları içerisinde kesinlikle Bitcoin olduğunu belirten Hoffman, Bitcoin teknolojisini sadece artan ve azalan fiyatlar olarak görmediğini, çok farklı ve çeşitli yeniliklere gebe olduğunu da açıkladı. Ayrıca Hoffman, Bitcoin fiyatının günlük takipçisi olmadığını, daha çok 3-5 yıllık düzlemdeki değeri ile ilgilendiğini belirtti.

Gelecek 5 yıllık yatırım hedefinde giyilebilir teknolojiler ve otomatik ev sistemleri bulunan Hoffman için Bitcoin ve buna bağlı teknoloji, internet için vazgeçilmez bir araç olacak gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar