X


Ledger Nano S Artık EOS’u Destekliyor!

Lider kripto para donanım üreticisi Ledger, EOS'u da bünyesine dahil ederek desteklediği kripto para birimi sayısını 42'ye çıkardı.
12:00
5 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para donanım cüzdanı üreticisi Ledger büyümeye devam ediyor. Ledger, 4 Eylül’de yaptığı açıklamada platformunun artık EOS için de cüzdan desteği sağlayacağını duyurdu.

Ledger, her ay farklı bir kripto para birimi için üçüncü parti uygulama desteği sunuyor. Şirket platform bünyesine daha fazla kripto para birimi kazandırarak hizmet ağını genişletmeyi, böylece kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor.

Ledger sadece kripto para birimlerine yönelik yazılım, güvenlik ve altyapı desteği sunmuyor. Aynı zamanda bireyler ve şirketler için de Blockchain uygulamalarının geliştirilmesine katkıda bulunuyor, onlara güvenlik ve altyapı konusunda yenilikçi çözümler sunuyor. Halihazırda kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği donanım cüzdanı üreticisi olan Ledger bu ünvanını gelecekte de korumaya devam edecek gibi görünüyor.

EOS geçtiğimiz aylarda EOSIO yazılımıyla birlikte kendi mainnet lansmanını gerçekleştirmiş ve böylece bir ERC-20 token’ı olmaktan çıkıp kendi ağına geçmişti. Ayrıca EOS, yaklaşık bir yıl süren ICO’sundan 4 milyar dolar fon toplayarak bu alandaki rekorları alt üst etmişti.

Ledger’ın EOS’u bünyesine eklemesi Twitter’da bazı tartışmalara neden oldu. Duytungorator adlı bir Twitter kullanıcısı şu yorumda bulundu:

Daha önce EOS’larını MainNet’e taşımamış yatırımcılar token’larını Ledger Nano S’i kullanarak kaydettirebilecek mi? Teşekkürler.

Bitcoin Paris adlı Twitter kullanıcısı şunları kaydetti:

Lütfen daha fazla altcoin eklemeden önce sekronizasyon sorununa bir çözüm bulun.

Dr. Bullish isimli Twitter kullanıcısı ise Ledger’dan şu istekte bulundu:

Tether’ı da platformunuza ekleyin. Böylece Ledger Nano S’imi küçük bir İsviçre bankasına dönüştürebilirim.

EOS, haberimizin hazırlandığı sırada 6,49 dolar seviyesinde işlem görüyor. 5,8 milyar dolarlık piyasa değeriyle CoinMarketCap’te 5. sırada yer alan EOS 29 Nisan’da 22,89 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı.

Kaynak: Ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar