X


Binance’e Eklendi, %250 Değer Kazandı!

Dünyanın en büyük borsası Binance'e yeni bir kripto para eklendi.
14:50
5 Eylül 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Orijinal Bitcoin chain’inin bir hard fork’u olarak yola çıkan Bitcoin Diamond, bugün dünyanın en büyük borsası Binance’e eklenince günlük %250’ye varan değer artışı yaşadı.

Geçtiğimiz hafta oldukça stabil bir görüntü çizen Bitcoin Diamond Binance listelemesinin ardından muazzam bir sıçrayış gerçekleştirdi. BCD günün erken saatlerinde 1,34 dolardan işlem görüyordu ve Binance’e eklenmesinin ardından 4,64 dolara kadar yükseldi. Haberimizin hazırlandığı sırada %145’lik artışla 3,25 dolardan işlem görüyor ve 500 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

Bu yükselişle birlikte Bitcoin Diamond listede 23. sıraya kadar yükseldi. Öte yandan Bitcoin Diamond’ın günlük işlem hacmi yaklaşık 117 milyon dolara ulaştı.

Kripto para yatırımcılığıyla ilgilenen Twitter hesabı ve Telegram kanalı Crypto Clues ironik bir dil kullanarak Binance – Bitcoin Diamond ortaklığı için şu yorumu yaptı:

Bu, Binance’in bahsettiği ‘kaliteli projelerin’ bir yenisi olmalı.

Guns “Not giving ETH” isimli kripto para tutkunu bir Twitter kullanıcısı sorgular bir tavır takındı:

Bu bitcoin diamond da ne? Proje nedir? Projenin liderleri ve ekip üyeleri kimdir?

Bir başka Twitter hesabı Crypto daydream ise Bitcoin hard fork ailesini şu sözlerle eleştirdi:

Bitcoin’in toplamda kaç tane kötü (shit demeyeceğim) fork’u var? #bitcoin #blockchain #cryptocurrency

Bitcoin Diamond’ın niteliği pek tabii sorgulanabilir. Ancak bu noktada sorgulayamayacağımız tek şey, Binance’de listelenen kripto paraların değerinde görülen bariz artış. Son olarak bu yazımızdan Bitcoin Diamond’ı tanıyabilirsiniz.

Kaynak: ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar