reklamı kapat

Ledger CEO’su: Kriptoların “Nükleer Kışı” Geliyor

Ledger CEO'su kripto para piyasasının uzun bir süre daha ayı sezonunda kalmasını beklediğini açıkladı.
20:15
3 Şubat 2019

Ledger CEO’su Eric Larchevêque CCN’e verdiği demeçte kripto para piyasası ayı sezonunun 2 yıl daha sürebileceğini ifade etti.

Kripto Para Fiyatları

Larchevêque kripto para fiyatlarının düşük olmasının ana akım medya üzerindeki etkinin azalmasına neden olduğunu belirtti. Genel olarak dijital varlıkların değer kaybettiğini ifade eden CEO, kullanıcı sayılarının düştüğü ve satışların oldukça az olduğunu sözlerine ekledi.

Ledger CEO’su Ledger’ın kripto para piyasasında bir nevi “nükleer kış” beklediklerini söyledi. Ledger’ın bu şartlardaki stratejisinden kısaca söz etti. Kripto paralar şu anda piyasa tarihindeki en uzun ayı sezonuna girmiş durumda, Larchevêque geliştirme ekibinin 2 yıl sürebilecek ayı sezonuna hazırlandığını ifade etti. Larchevêque’e göre kripto para fiyatları geleneksel döngülere kıyasla farklı yolları takip ediyor, CEO en nihayetinde boğa sezonunun geleceğini ancak zaman alacağını düşünüyor.

Kurumsal Müşteriler

Ledger’ın kurumsal müşterileri kripto paraların bir yatırım olarak görüyor, aynı zamanda token’ların yaygınlaşıp her alanda kullanılabileceğine inanıyor. Kurumlar yatırım araçlarının, bono, hisse senetleri ve menkul kıymetlerin token’laştırılmasına hazırlıklı olmak istiyor. Bu hazırlık için de soğuk cüzdanlarını şimdiden ediniyorlar.

Larchevêque Fransa’daki sarı yelekliler protestolarını da yorumladı. Bitcoin’in popülaritesi üzerinde protestoların fazla etkisi olmadığını savundu ve medyanın bütün olayları abarttığına değindi. Sarı yeleklilerin Bitcoin hakkında ya da kripto paraların çözebilecekleri hakkında fikri olmadığını ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun