Ledger Artık 1.250’den Fazla ERC-20 Token’i Destekliyor!

Ledger Live artık Ethereum tabanlı ERC-20 token'lerini destekliyor.
15:00
8 Eylül 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para donanım cüzdanı denilince aklan ilk gelen firmalardan birisi olan Ledger yeni yaptığı bir duyuruda kendi kripto para yönetim yazılımı Ledger Live’ın artık Ethereum (ETH) tabanlı ERC-20 token’lerini de desteklediğini vurguladı.

Ledger geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir blog gönderisinde Ledger Live yazılımının 1.14.0 versiyonunun Ethereum tabanlı 1.250’den fazla ERC-20 token’ini desteklediğini açıkladı. Güncelleme yazılımın hem mobil hem de masaüstü versiyonları için yapıldı.

Gelecekte Daha Çok Kripto Para Eklenecek

Ledger Live uygulaması temel olarak şirketin Ledger Nano S veya Ledger X gibi donanım cüzdanı kullanıcılarına cihazlarını ve dolaylı yoldan kripto paralarını yönetme imkanı sunuyor. Firma yaptığı açıklamanın devamında gelecekte daha fazla kripto para birimi desteği ekleyeceklerini de tahhüt etti:

”ERC-20 token entegrasyonu Ledger Live’a yeni bir kripto para fazlalığı getirse de, hala buna çok daha fazla kripto para varlığı eklemenin peşindeyiz.”

Ledger Live’ın masaüstü uygulaması bundan birkaç ay önce kötü amaçlı kişiler tarafından hedef haline getirilmiş ve kullanıcıları dikkatli olmaları karşısında uyarmıştı. Donanım cüzdanları oldukça güvenli kripto para depolama araçları olarak bilinse de, kullanıcı hatalarından kaynaklı hacklenmeler yaşanabilmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.