X


Kriptometre’nin Bu Haftaki Konuğu: Ali Saydam

14:00
6 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Her hafta Cuma günü saat 14:00’da yayınlanan Kriptometre’nin geçtiğimiz haftaki konuğu Gazeteci Hakan Çelik’ti. Ebru Baki’nin sunuculuğunu yaptığı programa her hafta olduğu gibi BtcTürk CEO’su Özgür Güneri de yorumlarıyla katıldı.

Kriptometre’nin dokuzuncu bölümünde “dünyada yaşanan değişimlerin medyaya nasıl yansıdığı ve finansal araçların dijitalleşmesinin Türkiye’ye katabilecekleri” üzerine kapsamlı bir sohbet gerçekleşti.

Dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde gazeteci olarak bulunan Hakan Çelik, hayatımıza dokunan birçok alanda ve birçok sektörde teknolojik yönden hızlı bir dönşüm olduğunu düşünüyor. Bu dönüşümün hızını, “Sürücüsüz otomobiller çok hızlı bir şekilde hayatımıza girecek.” sözleriyle de açıklıyor.

Güneri de, “Blockchain’in internetten daha hızlı hayatımıza gireceğini düşünüyorum. İnternetin sınırları kaldıran bir yanı var. Aynı şey belki de kripto paralarla finans dünyasında gerçekleşecek.” sözleriyle hem hayatımızdaki değişikliklerin hızını hem de teknolojiden beklentilerini açıklıyor.

Halen CNNTÜRK’te “Hafta Sonu” programını hazırlayıp sunan Çelik, eğitim sistemimizin teknolojik yenilikler için henüz yeterince hazır olmadığını da dile getiriyor.

Özgür Güneri’nin ve Hakan Çelik’in bilgilendirici sohbetinin tamamını kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz…

Kriptometre’nin onuncu bölümünde ise Gazeteci/Yazar/İletişim Profesyoneli Ali Saydam ve her bölümde olduğu gibi yorumlarıyla BtcTürk CEO’su Özgür Güneri yer alacak. Deneyimli sunucu Ebru Baki’nin moderatörlüğünde gerçekleşen yeni bölümde “kripto parayı nasıl algılıyoruz ve ona ne kadar güveniyoruz” konusu tartışılacak.

Kriptometre dokuz haftadır olduğu gibi bu hafta da Cuma günü saat 14:00’da takipçileriyle buluşacak. İyi seyirler…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI