Kripto Uzmanı Lark Davis, Takibindeki Süper Kazançlı Altcoin’leri Paylaştı!

Fenomen yatırımcı Davis, radarındaki kripto para birimlerini ve beklentilerini aktardı.
18:03
25 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasının tanınan ismi Lark Davis, takip ettiği altcoin’leri takipçileriyle paylaştı. Piyasanın önde gelen isimlerinden fenomen yatırımcı Davis, radarındaki kripto para birimlerini ve beklentilerini aktardı.

Polkadot (DOT)

Polkadot ekosistemi yakın zamanda Kanarya ağı Kusama’dan parachain slot müzayedelerini devraldı. Artık katılımcılar, kitle kredisi girişiminin bir parçası oalrak seçtikleri projeler için DOT stake etme şansına sahip olacak. Davis, DOT varlıklarının %90-94’ünü iki yıllık bir süre boyunca parachain müzayedelerine ayırdığını aktardı.

Lark Davis, parachain müzayedelerinin çok kârlı geçeceğine inanıyor. Popüler isim, parachain müzayedelerinden dördüne yatırım yaptı: Mooenbeam ağı, Enjin NFT ekosistemi, Parallel Finance ve Acala DeFi protokolü.

Bridge Mutual (BMI)

Bridge Mutual, stablecoin’leri, merkezi borsaları ve akıllı sözleşmeleri kapsayan merkezsiz bir sigorta platformudur. Davis, misyonu büyük fayda sağladığı için bu platforma ilgi duyuyor. Akıllı sözleşme saldırılar her zaman olur ve sigorta platformlarına duyulan ihtiyaç açıktır. Polkadot dışında Bridge Mutual, Solana gibi diğer ağlara doğru genişliyor ve üst düzey ortaklıklara imza atıyor. Altcoin için ek bir katalizör ise Bridge Mutual V2’nin yakında piyasaya sürülmesidir.

İzleme Listesindeki Diğer Altcoin’ler

Lark Davis’in yatırım yaptığı diğer P2E oyun token’ları arasında Aurory (AURY), Rangers Protocol (RPG), Merit Circle (MC) ve Illuvium (ILV) yer alıyor. Aurory, Davis’in büyük yatırımcı desteğine dayaranak büyüme potansiyeli barındıran Solana’da inşa edilmiş bir oyundur.

Öte yandan Lark Davis, Merit Circle parantezini şöyle değerlendiriyor. MC, Digital Currency Group’un güçlü desteğine ek olarak süper kazançlı stake ödüllerine sahip. Son olarak, Illuvium’un piyasa değeri 1 milyar doları aşıyor ve platform %400 APY stake ödülleri sağlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI